بزرگترین دغدغه برانکو ایوانکوویچ با نظر کادرپزشکی مبنی بر مثبت بودن شرایط حضور بشار رسن در ترکیب برطرف شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بشار رسن، هافبک عراقی پرسپولیس که در جریان دیدار تیم ملی عراق و کویت دچار مصدومیت شد، با تلاش کادرپزشکی شرایط حضور در دیدار مقابل الدحیل را به دست آورد.

رسن که روز چهارشنبه به تهران بازگشته بود با اعلام مصدومیت مچ پا به کادرفنی، بازی مقابل نساجی مازندران را از دست داد. این بازیکن بلافاصله به دستور برانکو در اختیار کادرپزشکی قرار گرفت تا شرایط و برنامه ریزی لازم برای مداوا را پشت سر بگذارد.

تمرینات اختصاصی در کنار فیزیوتراپی فشرده در نهایت جواب داد و این بازیکن روز گذشته در تست تمرین گروهی نیز توانست حاضر شود تا بزرگترین دغدغه برانکو برای این پست برطرف شود.

سرمربی کروات سرخپوشان در روزی که سیامک نعمتی را در اختیار ندارد، امید به عملکرد 11 بازیکن اصلی تیمش دوخته است و غیبت بشار رسن می‌توانست برنامه‌های تاکتیکی تیم را دچار بحران کند اما در نهایت تلاش کادرپزشکی و پیگیری این بازیکن جواب داد و او قادر به همراهی این تیم خواهد بود.

با این حال بعید است او بتواند نمایش ایده آل و کاملا آماده‌ی پیش از خروج از پرسپولیس را به اجرا بگذارد و همچنان از ناحیه مچ احساس درد دارد اما کادرپزشکی به دنبال این است تا با اقدامات موردنیاز این مساله را برطرف و درد را در زمان بازی کاهش دهد. بشار رسن که با حضور در این بازی ریسک بزرگی را برای بهبودی کامل پشت سر خواهد گذاشت، یکی از ستاره‌هایی است که برانکو برای تغییر جریان بازی و جبران شکست در بازی رفت به او امید دارد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.