مهاجم ریزنقش و پیشین آبی ها روحیه کادرفنی این تیم قبل از جدال با السد قطر را ستود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علیرضا اکبرپور پیشکسوت باشگاه استقلال در مصاحبه‌ای کوتاه با ما در خصوص شرایط این تیم قبل از بازی مقابل السد قطر، حرف‌های جالبی به زبان آورد.

او که سابقا یک مهاجم سریع و ریزنقش در لیست آبی‌ها بود و گل‌های حساسی در دربی و دیدار‌های بین المللی برای استقلال به ثمر می‌رساند، به ما گفت: «نباید همه چیز را از دست رفته بدانیم. استقلال برای دیدار برگشت با السد کار بسیار سختی برای صعود دارد، اما کار نشدنی هم نیست. اگر استقلال بتواند در نیمه اول، دو گل وارد دروازه حریفش کند، شرایط به سود این تیم برمی گردد و انشالله به سمت صعود حرکت خواهد کرد. تاکید می‌کنم کار سختی است، اما آن طور هم نیست که نتوانند انجامش بدهند.»

اکبرپور اضافه کرد: «شفر در جمع بازیکنان گفته بود هر کسی فکر می‌کند استقلال نمی‌تواند السد را در قطر شکست بدهد، باید در تهران بماند. من از این حرف شفر خیلی خوشم آمد! مربی با این طور با روحیه باشد. انشالله استقلال با دست پر به تهران برمی گردد و اگر نتوانست صعود کند، حداقل انتقام شکست دور رفت را از این حریف بگیرد.»

این مهاجم قدیمی فوتبال ایران که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی را نیز داراست، در نهایت گفت: «استقلال برای جبران شکست بازی اول باید هر کاری که لازم است را انجام بدهد. این تیم می‌تواند نتیجه بهتری نسبت به بازی رفت بگیرد و من هم معتقدم توانایی بازیکنان و کادرفنی بالاست. حتی اگر استقلال صعود نکرد، اما باید بهترین بازی خود را نشان بدهد و برای کسب برد بجنگد.»

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.