سرمربی پرسپولیس با انگیزه و انرژی قابل مشاهده از رفتارش در نشست خبری حاضر شد و طرفدارانش را دعوت به یک بازی تاریخی کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پرسپولیس فردا در یکی از حساس‌ترین جدال‌های تاریخی باشگاه به مصاف الدحیل قطر خواهد رفت و امیدوار است علیرغم تمام مشکلاتی که با آن درگیر است بتواند شکست یک گله مقابل این حریف را جبران کند.

برانکو ایوانکوویچ با حضور در نشست خبری در خصوص این بازی گفت: شاهد بودید که در دوحه یک بازی خوب و محکم اجرا کردیم و نشان دادیم به هیچ عنوان شکست را دوست نداریم. طبیعی است اما فردا کار سختی پیش رو داشته باشیم. نتیجه یک بر صفر به هر دو تیم امید زیادی می دهد. الدحیل یک هیچ جلو است و تیم برتر است. اما اگر نتیجه 0 -0 هم بود تفاوتی نمی کرد و این بازی سخت است.

وی ادامه داد: در خصوص کیفیت الدحیل نیازی نیست صحبت زیادی کنم.

ادمیلسون و همینطور کاپیتان تیم هم که برای آنها به ترکیب بازگشته است. آن چیزی که مهم است فردا باهوش عمل کنیم و هجومی و قبل از همه اینکه عاقلانه و صبور باشیم. در مورد تیمم هم اطلاع دارید که سیامک محروم است.

بعد از بازی با نساجی هم ماهینی و سیدجلال مصدومیتی داشتند. بشار رسن هم در بازی ملی مقابل کویت مصدوم به تیمم اضافه شد. خوشبختانه این بازیکنان به مصدومیت فکر نمی کنند و فردا در بازی خواهند بود.

سرمربی کروات سرخپوشان در خصوص اینکه چه برنامه‌ای در بازی فردا خواهند داشت گفت: الدحیل تیم قدرتمندی است و برای قهرمانی بسته شده است. شکی در کیفیت آنها نیست. تیمی است که بازی هجومی را دنبال می کنند و دو دفاع کناری آنها نیز به خوبی در تهاجم به آنها کمک می کنند. خط حمله خوبی دارند. آنها تلاش می کنند بازی را به سمت دلخواه خود هدایت کنند. اما سورپرایز خیلی کم در فوتبال اتفاق می افتد. آنها به خوبی ما را می شناسند و ما نیز همینطور. مهم این است که ترکیب آنها را بدانیم. اینکه کاپیتان آنها بازی می کند یا نه؟! من از خبرنگار قطری می‌پرسم که هست؟

خبرنگار قطری به او پاسخ داد که بله، بوضیاف در این بازی هست که با تشکر سرمربی پرسپولیس بابت این اطلاعات همراه بود.

وی ادامه داد: به این خاطر این سوال را پرسیدم که او مصدوم بود و بهمراه تیم ملی حاضر بود. این شاید تنها تغییری باشد که در ترکیب تیم الدحیل انجام شود و البته تغییر قابل ملاحظه و توجهی هم است. در نهایت این بازیکنان هستند که تصمیم می‌گیرند و باید بهترین عملکرد را داشته باشند.

سرمربی سرخپوشان در خصوص حضور هواداران تیمش در این جدال گفت: قبلا هم گفته بودم. هم استقلال و پرسپولیس نتایج عالی کسب کردند. در مرحله یک چهارم حاضر هستند که خیلی از مدعیان آن را ندیدند. العین که 4 سال پیش اینجا بود اکنون در مرحله گروهی به دست استقلال حذف شده است. نیازی نیست بگویم که چقدر هزینه کرده‌اند. الهلال عمر عبدالرحمان را از العین گرفته تا برای موفقیت آینده برنامه ریزی کند. به این دلیل است که می‌گویم ما و استقلال نتایج فوق العاده ای کسب کردیم و انتظار داریم هواداران یار دوازدهم ما باشند. البته همه ما باید صبور باشیم و در یک جو سالم لذت ببریم و البته الدحیل ببازد (خنده)

برانکو در خصوص واکنش سرمربی الدحیل در مورد نقش بازیکنان و نه هواداران گفت: بله، مهمترین مساله بازیکنان هستند چرا که آنها در زمین کار می‌کنند اما تمام این کارها برای هواداران است تا آنها بیایند شادی کنند. آنچه که قطعا از هواداران انتظار داریم، همانطور که تابحال نشان دادند، یک شوق و یک انگیزه مضاعف به ما و بازیکنان می‌دهند تا بازیکنان دل‌شان را هم در زمین بگذارند. نتیجه به عواملی دیگر هم بستگی دارد اما یکی از عوامل تاثیرگذاری این انرژی و خواست هواداران است که آن را به بازیکنان منتقل می‌کنند تا همیشه بهترین باشیم و به همین خاطر است که سه سال قهرمان هستیم، مثل الدحیل.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.