مدافع متعصب و جنگنده سرخپوشان به خبرورزشی گفت: هدف ما صعود به مرحله نیمه‌نهایی و حتی فینال است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

کریم بوضیاف کاپیتان الدحیل قطر که در دیدار رفت مقابل پرسپولیس غایب بود حالا در آستانه بازی برگشت برای نماینده ایران کری خوانده و مدعی شده با برگه صعود به نیمه‌نهایی از تهران برمی‌گردند!

این مسابقه قرار است روز دوشنبه ۲۶ شهریورماه جاری (فردا) در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شود که همیشه کابوس تیم‌های عربی بوده است. به همین بهانه و خط و نشان کاپیتان الدحیل برای پرسپولیسی‌ها بد ندیدیم دقایقی با شجاع خلیل زاده مدافع متعصب و جنگنده سرخپوشان تهرانی هم‌کلام شویم.

* دیروز ویدئویی از تو منتشرشد که در مصاحبه‌ای گفته بودی با گردن‌درد بازی می‌کنی، اما اهل نمایش نیستی. جالب بود و می‌خواستیم بدانیم منظورت چیست؟

منظور خاصی نداشتم و فقط در جواب مصاحبه‌کننده که از درد قدیمی گردن من پرسیده بود گفتم که با کمی درد بازی می‌کنم، اما اهل بزرگنمایی نیستم. نمی‌خواهم این مسئله را خیلی مهم جلوه بدهم. به هر حال پرسپولیس در این شرایط کمبود بازیکن دارد و وظیفه همه ماست در تمام مسابقات حضور داشته باشیم.

* در بازی با نساجی مازندران که خیلی سرحال و قبراق نشان دادی و اغلب ضربات سر را زدی.

خدا را صد هزار مرتبه شکر. خوشحالم که بتوانم نقش ولو کوچکی در موفقیت‌های پرسپولیس داشته باشم.

* در آستانه بازی با الدحیل قطر شرایط بر و بچه‌های پرسپولیس چطور است؟

انگیزه‌ای که بازیکنان ما دارند وحشتناک بالاست. هدف ما صعود به مرحله نیمه‌نهایی و حتی فینال است و نمی‌خواهیم به این زودی از لیگ قهرمانان آسیا کنار برویم. برای رسیدن به این مهم باید از الدحیل درخانه عبور کنیم.

* برانکو گفته برای برد مقابل الدحیل روی هواداران پرسپولیس خیلی حساب می‌کند. نظر تو در این خصوص چیست؟

ما دوشنبه ازحمایت ۱۰۰ هزار تماشاگر پرسپولیسی برخورداریم. با حضور پرشور این طرفداران می‌توانیم هر حریفی را شکست دهیم.

* ولی کریم بوضیاف کاپیتان الدحیل حرف دیگری زده است.

‌چی گفته؟

* کاپیتان الدحیل که در بازی رفت مصدوم بود و حالا به دیدار برگشت رسیده کری خوانده است که با برگه صعود به نیمه‌نهایی از تهران به دوحه برخواهند گشت.

والله چه بگویم؟ بهتر است به جای کری خواندن آدم در زمین فوتبال حرفش را بزند.

* نمی‌خواهی جوابی به این کری‌خوانی بدهی؟

چه جوابی بهتر از اینکه استادیوم آزادی جای کری خواندن نیست آقای بوضیاف! کاپیتان الدحیل نمی‌داند که جوجه را آخر پاییز می‌شمارند و نه دو روز مانده به بازی...

* البته الدحیل تیم قدرتمندی است که در ۹ بازی قبلی خود در لیگ قهرمانان آسیا به پیروزی رسیده است.

من از شما می‌پرسم آیا این برد‌ها در استادیوم آزادی و تهران بوده است؟

* نه...

ما در استادیوم آزادی و در خانه همه تلاش خود را انجام می‌دهیم تا شرایط سختی برای حریف رقم بزنیم. اگر بدشانسی نیاوریم و توپ‌هایمان برخلاف دیدار رفت تبدیل به گل شود مطمئن باشید از سد الدحیل هم خواهیم گذشت.

* پیش‌بینی می‌کنی این دیدار با چه نتیجه‌ای به پایان برسد؟

اهل پیش‌بینی نیستم. فوتبال آن‌هم در این سطح قابل پیش‌بینی نیست ولی ما به دنبال برد هستیم. می‌خواهیم هواداران عاشق خودمان را خوشحال و خندان روانه منزل کنیم.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.