تیم تراکتورسازی در بازی های داخل خانه رکوردی فوق العاده از نظر نتیجه گیری برجای گذاشته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

با گذشت 8 هفته از رقابت های لیگ برتر فوتبال تراکتورسازی در بین همه تیم ها بهترین نتایج را داخل خانه و در ورزشگاه یادگار امام تبریز کسب کرده است.

تراکتورسازی تاکنون داخل خانه 4 مسابقه با تیم های نساجی مازندران، سایپای تهران، ماشین سازی تبریز و استقلال خوزستان انجام داده است. تراکتور در ورزشگاه خالی از تماشاگر یادگار مقابل نساجی به تساوی یک بر یک رسید اما در 3 بازی بعدی در حالی که تقریبا ورزشگاه یادگار پر از تماشاگر بود، این تیم برد یک بر صفر مقابل سایپا، پیروزی دو بر یک مقابل ماشین سازی و برد 6 بر صفر مقابل استقلال خوزستان را جشن گرفت.

به عبارت بهتر هروقت هواداران تراکتورسازی در ورزشگاه یادگار حضور داشتند این تیم حداکثر امتیازات را گرفته و می توان به شور و حال آنها اشاره کرد که باعث شده تیم با روحیه بیشتری در زمین حاضر شود.

تراکتورسازی در بازی های خانگی 10 امتیاز به دست آورده و اگر جدولی برای بازی های خانگی تیم های لیگ برتری تعریف کنیم، سرخپوشان تبریزی صدرنشین آن هستند.

البته پیکان، پرسپولیس و سایپا نیز از بازیهای خانگی خود 10 امتیاز کسب کردند اما تفاضل گل  تراکتور در خانه بهتر از آنها بوده است. پارس جنوبی جم نیز از بازی های خانگی خود 8 امتیاز کسب کرده و در این جدول پنجم است.

حالا هواداران تبریزی امیدوارند روند خوب نتایج خانگی شان ادامه داشته باشند و بتوانند در آینده نیز با بردهای متوالی در صدرجدول لیگ برتر قرار بگیرند.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.