اسماعیل شریفات بازیکن تیم نفت مسجد سلیمان می گوید که در دیدار برابر استقلال تنش هایی ایجاد شد ولی این ها همه به خاطر فشار بازی است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شریفات در مورد دو دیدار برابر استقلال تهران که با پیروزی آبی پوشان همراه شد ولی نفت مسجد سلیمان نمایش خوبی داشت، توضیح داد: استقلالی ها خیلی خوب از تجربه خودشان در این دو بازی استفاده کردند و خیلی با تجربه بازی کردند. تیم ما هم خیلی خوب بازی کرد. مقابل تیم استقلال ما در هر دو بازی می توانستیم بازنده نباشیم ولی به هر حال استقلال هم تیم بزرگی است و در آسیا هم تیم شناخته شده ای است. آنها از موقعیت هایی که داشتند به خوبی استفاده کردند ولی ما اینگونه نبودیم و شاید یک مقدار بدشانسی و عدم تجربه باعث شد نتوانیم به آن چیزی که می خواستیم برسیم. موقعیت های ما در حد استقلال بود و شاید حتی خطرناک تر هم بود ولی استقلال تیم بزرگی است و شاید همین باعث شد که آنها در دو بازی نسبت به ما برتری پیدا کنند.

 

اسماعیل شریفات که از شرایط نفت مسجد سلیمان بسیار ناراحت به نظر می رسید، صحبت های خود را با اشاره به مردم نفت مسجد سلیمان اینگونه ادامه داد: در دورانی که فوتبال بازی می کنم باخت های زیادی تجربه کرده ام ولی الان باخت هایی که می آوریم خیلی ناراحت کننده است.  سال گذشته هم ما با استقلال خوزستان شرایط خوبی نداشتیم ولی با اینکه خیلی از شرایط ناراحت بودیم، مثل امسال برایم نبود. این هم به خاطر مردم مسجد سلیمان است. شهری که مظلوم و محروم است ولی تماشاگران همیشه می آیند. و این دو باخت باعث شد که خیلی ناراحت بشویم و شرمنده مردم شویم. دو تا بازی با استقلال تمام تلاشمان را کردیم. اگر نگاه بکنید من در این بازی هایی که برای مسجد سلیمان انجام می دهم تلاشم سه برابر بوده تا بتوانیم نتیجه بگیریم. تا موقعی که برای تیم مسجد سلیمان کار مثبتی نکنم، به تلاشم ادامه می دهم.

موقعی خوشحال می شوم که با تیم مسجد سلیمان برد بیاوریم و برای این تیم یک کار مثبت بکنیم. من از زمانی که آمدم ناراحتم. کاری جز تمرین کردن نداریم تا بهتر شویم و نتایج بهتری بگیریم.

بازیکن سابق استقلال تهران در پاسخ به این سوال که بازی های سخت نفت مسجد سلیمان تقریبا در نیم فصل اول تمام شده و شاید حالا آنها در ادامه راه کار ساده تری داشته باشند، توضیح داد: بله تقریبا ما بازی های سختمان را انجام دادیم. بازی با رقبای اصلی ما باقی مانده اند. ما در بازی های آینده دو سه تا برد بیاوریم در نیم فصل دوم تیم شخصیت می گیرد و تیم در نیم فصل دوم مطئن باشید که اینطوری نتیجه نمی گیرد. مطمئن باشید تیم ما اصلا میان نامزدهای سقوط نخواهد بود. تیم ما با اینکه تیم محرومی است ولی مطمئن باشید در آینده خوب نتیجه می گیریم. به شما قول می دهم و شاید حتی بتوانیم تک رقمی باشیم.

هافبک مهاجم 30 ساله نفت مسجد سلیمان با مثبت ارزیابی کردن حضور مرزبان در نفت افزود: آقای مرزبان خیلی با کلاس است و چیزهای خیلی جدیدی به ما یاد می دهد  در واقع کلاس جدیدی به ما داده. من با اینکه با تجربه ام ولی خیلی چیزهای جدید از ایشان یادگرفته ام. مسئولان هم کمک می کنند  و فکر می کنم با حضور ایشان خیلی کارهای خوب می توانیم بکنیم. 4 تا بازی با آقای مرزبان بودیم و حداقل می توانستم بازنده نباشیم. همه بازیکنان سایپا، استقلال و سپاهان هم این را می گویند که نباید می باختیم.

اسماعیل شریفات در مورد شرایط نه چندان مساعد گلزنی تیمش اینگونه توضیح داد: به هر حال درست می شود. بعضی وقت ها ممکن است بی دقتی باشد، بدشانسی باشد، بی تجربگی باشد؛ به هر حال فشار روی ما بیشتر شده و امیدوارم بهتر شود. الان ما کاری جز این نداریم و هر روز باید بهتر از دیروز بشویم. گذشته گذشته و باید فقط درس بگیریم. تمرکز باید صد برابر بشود و از این به بعد بتوانیم گل بزنیم و شرایط را بهتر کنیم.

بازیکن تیم نفت مسجد سلیمان در مورد درگیری های ایجاد شده میان بازیکنان و جو ملتهبی که نیمه دوم بر بازی حاکم بود، عنوان کرد: به هر حال در بازی همه چیز اتفاق می افتد. دعوا می شود؛ جر و بحث می شود؛ بزن بزن می شود؛ در صورتی که فقط یک لحظه است و به خاطر فشار بازی است. تیم ما باخته بود. خیلی از بازیکنان ما با استقلالی ها رفیق هستند. ممکن است جر و بحثی داشته باشیم، چون به هر حال هر کسی تلاش می کند برای تیمش مثمرثمر باشد و نانی که به خانه می برند حلال باشد. ولی خدایی نکرده هیچ کدام از این برخوردها عمدی نیست و به خاطر فشار بازی است . میلاد زکی پور، آرمین سهرابیان در طول بازی من را زدند ولی از هیچ کس ناراحت نیستم و تمام این برخوردها به خاطر فشار بازی است.

هافبک نفت مسجد سلیمان در مورد شرایط وحی حاکم برای اردوی این تیم بیان کرد:  ما از فردا تمریناتمان دوباره آغاز می شود؛ اتفاق خاصی نیفتاده. شاید بد نتیجه گرفتیم اینطوری نیست که عقب بکشیم ولی می توانیم با چند برد رتبه تک رقمی داشته باشیم. همه بچه ها از جوان ها تا با تجربه ها تلاش می کنند تیم از این شرایط در بیاید. اگر بد بودیم بیشتر حسرت می خوردیم ولی خوب هستیم و چند بازی طول می کشد که نتیجه بگیریم.  با توجه به حمایت مسئولین و حمایت روحی آقای مرزبان روزهای خوب ما در راهند. دو تا بازی سخت را با استقلال داشتیم و امیدوارم در آینده بهتر شویم.

شریفات در پایان صحبت های خود را با ابراز امیدواری در مورد کسب نتایج خوب تیم و جبران محبت های هواداران اینگونه خاتمه داد: اینجا خیی حمایتم می کنند. دوست دارم کار مثبتی بکنم و مححبتشان را جبران کنم. می بینم که چطوری از تیم حمایت می کنند. می دانم با سختی به ورزشگاه می آیند. ناراحتی من به خاطر این مردم است. از آنها تشکر می کنم و دست آنها را می بوسم. امیدوارم همینطوری حمایت کنند و هم من و هم بچه ها همینجا قول می دهم که تمام تلاشمان راانجام دهیم تا تیم نتیجه بگیرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.