مهاجم جوان مازندرانی آبی پوشان درباره دیدار استقلال و نفت مسجد سلیمان گفت: با اینکه ۱۰ نفره هم شدیم ولی نتیجه خوبی به دست آوردیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،
اللهیار صیادمنش با گام‌های بلند و سرعت بالایی که دارد هر خط دفاعی را دچار اشتباه و دردسر می‌کند. مهاجم جوان مازندرانی استقلال به خبرورزشی گفت که باز هم می‌خواهد گلزنی کند و انگیزه‌های زیادی برای رویارویی با سایپا دارد. او از دیدار با نفت مسجد سلیمان هم حرف زد. 
*کمی دیر برای استقلال گل نزدی؟
متأسفانه کم بازی کرده بودم. اگر زودتر از این به میدان می‌رفتم، زودتر هم گلزنی می‌کردم ولی به قول قدیمی‌ها ماهی را هر وقت از آب بگیرید تازه است. 
* حالا مشهورتر شدی؟
(خنده) خب خیلی از طرفداران استقلال به من لطف داشتند و در این مدت که از بازی گذشته همواره در کوچه و خیابان یا در فضای مجازی مرا مورد لطف و محبت خودشان قرار داده‌اند. 
* مراقب حاشیه‌ها هستی؟
بزرگتر‌های تیم دائم در این باره با ما جوانتر‌ها حرف می‌زنند. بله! اگر بخواهم پیشرفت کنم باید همه فکر و ذکرم به تیم و تمریناتم باشد. البته من تا قبل از اینکه به استقلال بیایم وقت بیشتری صرف فضای مجازی می‌کردم ولی با تشکر از بزرگتر‌های تیم‌مان باید بگویم آن‌ها خیلی در این باره به من توصیه‌های مفیدی کردند و خودم هم متوجه شدم این مسائل همیشه هست ولی فرصتی که در این سال در اختیار من است، هرگز تکرارشدنی نیست. 
* می‌دانی ممکن است تا جام ملت‌ها در تیم ملی هم باشی؟
وااای! این آرزویم است که در جام ملت‌ها به اردوی تیم ملی بروم. البته می‌دانم که بازیکنان بزرگ و سرشناس¬تری در تیم ملی هستند که همین حالا در اروپا گلزنی می‌کنند ولی باز هم ناامید نیستم و می‌خواهم همه تلاشم را بکنم تا کی‌روش مرا هم ببیند. 
* شرطش بازی در استقلال نیست؟
صددرصد! در این روز‌ها که تمرینات‌مان تعطیل است، تمریناتم را ترک نکرده‌ام. صبح‌ها می‌روم و می‌دوم و به باشگاه می‌روم وزنه می‌زنم. البته برای این روز‌ها از فیلیپ برنامه گرفته‌ام تا کار دست خودم ندهم (خنده). 
* بازی چطور بود؟
ما خوب کار می‌کردیم و باید در همان نیمه اول ۵، ۶ گل می‌زدیم. چند دقیقه بعد از گلی که زدم باز هم میلاد (زکی‌پور) یک پاس خوب داد که خوب روی پایم ننشست! در کل فکر می‌کنم در این بازی همه خوب بودیم و با اینکه ۱۰ نفره هم شدیم ولی نتیجه خوبی به دست آوردیم.


* نفت مسجد سلیمان چطور بود؟
آن‌ها تیم خیلی خوبی دارند. تعجب دارد که آن‌ها در پایین جدول هستند. تقریباً بعد از هر حمله‌ای که ما می‌کردیم آن‌ها روی دروازه ما بودند. این نشان می‌داد که چقدر خوب و تاکتیکی هستند. بازیکنان بزرگی هم داشتند. 
* می‌دانی با این برد هنوز هم هواداران استقلال نگران و ناراضی هستند؟
طرفداران تیم حق دارند. ما امتیازات زیادی از دست دادیم و باید همه را جبران کنیم. هنوز خیلی دیر نشده و فرصت برای تلافی هست. با کمک همین هواداران از اولین بازی دوباره با قدرت امتیازات را جمع می‌کنیم. 
* متوجه شدی گزارشگر بازی نامت را فرشید باقری می‌گفت؟
بله! صدایش روی گزارش بازی ماندگار شد که در آن اولین گلم برای استقلال را زدم (خنده)! البته اول نیمه دوم گفت که فرشید باقری نبوده و من بودم. 
* مقابل تیم قبلی‌ات بازی می‌کنی؟
سایپا؟ نمی‌دانم. این بستگی به نظر شفر دارد. من که خیلی انگیزه دارم. امیدوارم این فرصت به من برسد. ولی می‌دانم بازی سختی در پیش خواهیم داشت.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.