مدافع سابق استقلال این تیم را در حد قهرمانی نمی داند و می گوید برای رسیدن به موفقیت خیلی از نقص های این تیم باید رفع شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پیروز قربانی در مورد نتایج اول فصل استقلال به "ورزش سه" گفت: بالاخره وقتی می خواهی تیمی را از نو بسازی زمان می برد. استقلال یک تیم جدید است. استقلال به جز بازیکنان مصدوم  نفرات جدیدی را تست کرده است که این نشان می دهد شفر هنوز ترکیب تیم خود را نشناخته است.

او در مورد جوانگرایی در استقلال هم می گوید: باید ببینید استفاده از بازیکنان جوان چه زمانی رخ می دهد.  یک زمان تصمیم گرفته می شود روی بازیکنان جوان سرمایه گذاری کنید ولی باید دید آیا شفر در بازی های بعدی و بازی های سخت تر هم از جوان ها می تواند استفاده کند؟ استقلال همیشه بازیکنان جوان خوبی داشته است و آنها باید از این فرصت به بهترین شکل استفاده کنند.  

وی افزود: واقعا بازی کردن در استقلال و پرسپولیس خیلی سخت است. شما می بینید بازیکنی در تیم خود ستاره است اما در استقلال نمی تواند کارآیی لازم را داشته باشد. بازیکنی که در استقلال و پرسپولیس بتواند 10 سال بازی کند واقعا بازیکن بزرگی است و کارش در حد تیم ملی سخت بوده است.

قربانی در مورد اینکه آیا استقلال در حد قهرمانی است یا نه هم گفت: نه، با احترام به همه باید واقعیت را بگویم، استقلال در حد قهرمانی نیست. اگر بگویم استقلال تیمی در حد قهرمانی است دروغ گفته ام و این تیم هنوز برای رسیدن به موفقیت خیلی کار دارد.

مدافع سابق استقلال در مورد انتقادهای شدیدی که در این مدت از شفر شده است هم گفت: آدم ها نشسته اند بیرون و منتظر هستند جای شفر را بگیرند در حالی که من جوان باید از او یاد بگیریم چون یک مربی بزرگ به استقلال آمده است.  باید یک سوال از منتقدان پرسیده شود که گذشتگان چه کاری کرده اند؟ باید به شفر کمک کنیم نه اینکه بنشینیم و در مورد او صحبت کنیم.

قربانی در پایان گفت: در فوتبال ما مهارت فنی قابلیت آخر است و هرچه رابطه بیشتری داشته باشی راحت تر تیم می گیری. اگر من را یک فرد سیاسی معرفی کند راحت به من تیم می دهند. خیلی از مربی ها هرسال تیم دارند و بدون هیچ دستاوردی فقط به صرف پوشیدن کت و شلوار از گود کنار نمی روند. امیدوارم فضای فوتبال عوض شود تا مربی های کاربلد وارد چرخه فوتبال شوند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.