باشگاه سپیدرود رشت این روزها به دنبال جذب یک اسپانسر ثابت برای تامین هزینه‌های جاری و پرداخت مبلغ قرارداد بازیکنان است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

از هفته پنجم لیگ برتر و بازی با صنعت نفت آبادان بود که با تصمیم ادراه ورزش و جوانان استان گیلان ماکیت باشگاه سپیدرود به علی کریمی و دوستانش واگذار شد. تصمیمی که بلافاصله با انتخاب علی کریمی به عنوان سرمربی و رامین رضایی به عنوان مدیرعامل توامان شد.

 

یکی از نقاط ضعفی که در باشگاه سپیدرود وجود دارد این است هواداران و اهالی رسانه به طور شفاف با اتفاقات موجود در باشگاه رو به رو نمی‌شوند و از مسائل منفی و مثبتی که در این باشگاه وجود دارد تقریبا اطلاعات کافی ندارند. مسئله طلبکاران یکی از موضوعاتی است که با ورود کریمی به باشگاه مورد توجه قرار گرفت و توسط این فرد پیگیری شد. باشگاه سپیدرود از گذشته تا به الان نزدیک به 5 میلیارد بدهی به جا گذاشته و جادوگر فوتبال ایران توانسته است مبلغی نزدیک به 2 میلیارد از این مبلغ را پرداخت کرده و با بازیکنان سابق سپیدرود تسویه کند. حقیقتی که در باشگاه بی سابقه بوده و مورد توجه مالکان قبلی قرار نداشته است.

 

اما یکی از موضوعاتی که این روزها بیش از پیش مورد توجه سرمربی و مالک سپیدرود قرار دارد، جذب  یک اسپانسر خوب برای باشگاه است. مسئله‌ای که تا به الان با برگزاری چندین جلسه با افراد مختلف دنبال شده و جزییاتی از آن به بیرون درز پیدا نکرده است. گویا از یک طرف هزینه‌های جاری باشگاه سپیدرود با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و پرداخت به موقع قرارداد بازیکنان و طلبکاران از طرف دیگر باعث شده که افراد حاضر در این باشگاه در تکاپوی جذب اسپانسر افتاده و هر یک از کانالی به دنبال رفع مشکلات باشند.

 

البته در این میان می‌توان گفت دلیل اصلی عدم توافق مالک سپیدرود با اسپانسران پیشنهادی تفاوت در مبلغ پیشنهادی هر دو طرف است. سرخپوشان گیلانی در مسابقات اخیر خود مقابل پرسپولیس و پیکان با چهار اسپانسر به میدان رفته‌اند. حقیقتی که تنها برای کوتاه مدت جواب می‌دهد و به همین دلیل است که علی کریمی و تیم پشتیبانیش به دنبال توافق با یک شرکت ثابت و دریافت پول معین از آن هستند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.