هافبک سال‌های نه چندان دور سرخپوشان درمورد شرایط پرسپولیس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: صعود به فینال قطعی نیست و بازیکنان پرسپولیس نباید مغرور شوند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

با رضا جباری هافبک سال‌های نه چندان دور پرسپولیس در مورد شرایط این روز‌های این تیم و حضور در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت‌وگویی انجام دادیم که در زیر می‌خوانید.
* بازی مقابل السد را چطور دیدید؟
دیدار بسیار خوبی بود. بازیکنان به خوبی دستورات برانکو را در زمین اجرا کردند. در کل روز خوب بچه‌های پرسپولیس بود و خدا را شکر دست پر به تهران برگشتند. بازی کردن مقابل تیم قدرتمند السد آن هم در زمین حریف دشوار است، ولی پرسپولیسی‌ها به خوبی فعل خواستن را صرف کردند.
* عده‌ای معتقدند کار پرسپولیس برای صعود به فینال تمام شده است...
نه اصلاً به این شکل نیست. همان‌طور که پرسپولیس در قطر توانست السد را شکست دهد آن‌ها هم می‌توانند در تهران برای ما دردسر درست کنند. قطعاً السد برای پیروزی به زمین می‌آید و برای این کار برنامه دارد. به نظرم صعود به فینال قطعی نیست و بازیکنان پرسپولیس نباید مغرور شوند.
* پرسپولیس با دست خالی اگر به فینال برود اتفاق عجیبی رخ داده است...
بله همه شرایط سخت و بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس را می‌دانند و واقعاً این تیم را باید طلا گرفت. البته تا همین جا هم این تیم شاهکار کرده و برانکو نتایج بسیار خوبی با پرسپولیس گرفته و باید قدر این تیم را دانست.
* پرسپولیس می‌تواند قهرمان آسیا شود؟
اگر به هر کس می‌گفتند پرسپولیس با این شرایط به فینال آسیا می‌رسد، می‌خندید، ولی حالا این تیم در آستانه صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفته است. امیدوارم پرسپولیس به عنوان نماینده کشورمان بتواند به فینال صعود کند و قهرمان این دوره شود که اگر این اتفاق رخ دهد اتفاق بسیار خوبی برای فوتبال ایران است.
* ستاره پرسپولیس در دیدار مقابل السد چه بازیکنی بود؟
همه بازیکنان خوب بازی کردند حتی آن‌هایی که در طول این فصل کمتر فرصت بازی پیدا کردند عملکرد بسیار خوبی داشتند، ولی شجاع خلیل‌زاده و سیدجلال حسینی فوق‌العاده بودند و به طور کامل بغداد بونحاح که مهاجم زهرداری است را از بازی خارج کردند.
* در مورد لیست جدید تیم ملی چه نظری دارید؟
همه می‌دانند دعوت نشدن بازیکنان شایسته پرسپولیس از سوی کی‌روش فنی نیست. تیمی که در آستانه صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا قرار دارد باید نفرات بیشتری در تیم ملی داشته باشد. دود اختلافات کی‌روش و برانکو به چشم بازیکنان پرسپولیس می‌رود.
* در مورد نظرسنجی برنامه ۹۰ نظر شما روی کدام گزینه است؟
من فکر می‌کنم سردار آزمون شانس اول گلزنی برای تیم ملی در جام ملت‌های آسیا باشد. البته اصلاً حرکت سردار برای خداحافظی از تیم ملی را قبول ندارم و به نظرم کی‌روش نباید او را به تیم ملی دعوت می‌کرد. قبلاً در موارد مشابه کی‌روش با این موارد برخورد کرد و آن‌ها را خط زد، ولی در موضوع سردار آزمون رفتار دوگانه‌ای نشان داد. شما شک نکنید اگر به جای آزمون یکی از بازیکنان پرسپولیس بود قطعاً کی‌روش او را خط می‌زد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.