مطرح‌ترین لژیونر ایران به دنبال بازگشت به شرایط آرمانی خود در تمرینات تیم ملی است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بعد از سپری کردن فصل رویایی در آلکمار، رسیدن به آقای گلی لیگ اردیویسه هلند و انتقال به برایتون، انتظار می‌رفت علیرضا جهانبخش امسال نمایش درخشان‌تری از گذشته در لیگ برتر انگلیس ارائه کند ولی هنوز فرصت خودنمایی به او نرسیده و ستاره ایرانی تا حدودی از شرایط خوبی که داشت، فاصله گرفته است.

جهانبخش بعد از ۶ بازی تعویضی در هفت هفته ابتدایی لیگ جزیره، در مسابقه اخیرشان برابر وستهم حضور ثابت و ۷۱ دقیقه‌ای داشت که با وجود اینکه در امر گلزنی ناموفق بود، اما تلاش زیادی برای باز کردن دروازه حریف و ایجاد موقعیت انجام داد که حضورش در ترکیب برایتون نیز موجب شد بعد از سه هفته به برتری برسند.

حالا این ستاره ایرانی با چنین شرایطی به دومین اردوی تیم ملی ایران رسیده و زیر نظر کارلوس کی‌روش و دستیاران‌اش مشغول به تمرین است تا بتواند به مرز آمادگی برسد و دوباره در ترکیب تیم ملی ایران و بعد در لیگ جزیره خوش بدرخشد.

جهانبخش قبل از انجام سومین تمرین خود همراه بازیکنان ایران، دقایقی زیر نظر دیگو، مربی بدنساز تیم ملی کار کرد و آماده تمرین شد؛ ملی پوش ایرانی برایتون بعد از حضور یک نیمه‌ای در دیدار تدارکاتی تیم ملی برابر ازبکستان، امیدوار است اولین گل فصل خود در رقابت‌های ملی و باشگاهی را در مسابقه پیش رو برابر ازبکستان بزند و طلسم‌شکنی کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.