مسئولان باشگاه فولاد خوزستان این روزها به صورت ویژه پیگیر وضعیت هافبک خود هستند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم فوتبال فولاد خوزستان در نیمه اول سپری شده از نیم فصل نخست رقابت های لیگ برتر، یک موضوع ویژه داشت و آن هم بحث مربوط به سروش رفیعی است. این بازیکن که تا هفته ششم برای فولاد بازی کرد، پس از دیدار با سایپا به منظور رسیدگی به مصدومیت قدیمی اش راهی قطر شد. در بازگشت از قطر اما رفیعی کمی دیرتر از زمان مقرر اقدام کرد و در زمانی به اهواز برگشت که مورد پذیرش فولادی ها نبود.

 

همین امر باعث ایجاد یک کشمکش میان بازیکن و باشگاه خوزستانی شد. درباره این اتفاق شایعات زیادی نیز شنیده شد که مهم ترین آنها گمانه زنی هایی از جمله فسخ قرارداد رفیعی با فولاد بود.

 

برای رسیدگی دقیق به این موضوع، مدیران باشگاه فولاد اخیرا جلساتی را با سروش رفیعی برگزار کرده اند و با او به نتایج نسبتا خوبی هم رسیده اند. اما صحبت های آنها هنوز به اتمام نرسیده و روز شنبه نیز یک جلسه سرنوشت ساز میان آنها برگزار خواهد شد. مدیران فولاد و همچنین خود سروش رفیعی کاملا خواهان ادامه همکاری و شروع دوباره کار به بهترین شکل هستند و احتمال مصالحه طرفین بالا به نظر می رسد. به ویژه در وضعیتی که این بازیکن به صورت مرتب در تمرینات و جلسات فیزیوتراپی که برایش در نظر گرفته شده شرکت می کند و تمایلش به ادامه کار در اهواز و بازگشت پرقدرت به میادین با پیراهن فولاد را نشان داده است. اما به هر حال شرایط مدنظر بازیکن و باشگاه باید به طور کامل مرور شود و متقابلا مورد پذیرش قرار بگیرد تا این مصالحه نهایی شود و کار رفیعی با فولاد دوباره به شکل عادی از سر گرفته شود.

 

باید دید نهایتا تصمیمی که باشگاه فولاد درباره این بازیکن ارزشمند خود می گیرد، چه مواردی را شامل خواهد شد. آیا توافقی که مدنظر مدیران و رفیعی است عملی می شود یا اینکه سرنوشت متفاوتی برای سروش در نیم فصل پرماجرای حضور در اهواز رقم می خورد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.