ستاره ملی پوش استقلال در تیم ملی به دور از چرخش های همیشگی در پست مورد علاقه کی روش تمرین می کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

روزبه چشمی یکی از بازیکنان مورد علاقه کارلوس کی روش است که از مشورت های سرمربی پرتغالی استفاده زیادی می کند و حضور کی روش در تغییر پست این بازیکن تاثیر زیادی داشته است.

روزبه بعد از مصدومیت در دیدار با مراکش شانس حضور در بازی های ملی را از دست داد و در اردوی قبلی نیز برای تیم ملی به میدان نرفت اما در تمامی این مدت در ترکیب استقلال حضور داشت و شفر همواره به او در دو پست مختلف فرصت حضور در زمین را داد.

هافبک دفاعی و مدافع وسط دو پستی هستند که چشمی در این مدت بارها در آنها با پیراهن استقلال به میدان رفته و البته شفر هنوز پست تخصصی و اصلی برای او در نظر گرفته است؛ موضوعی که می تواند به سردرگمی چشمی در ترکیب استقلال دامن بزند.

در تیم ملی اما خبری از تغییر پست نیست؛ کارلوس کی روش چشمی را یک مدافع مرکزی می داند و مدت زیادی است که از این بازیکن در مرکز خط دفاعی استفاده می کند و چشمی را در پست دیگری امتحان نکرده و البته عقیده دارد که روزبه باید در استقلال نیز همین پست را تکرار کند.

چشمی در دیدار با بولیوی احتمالا در کنار حسینی بازیکن فیکس استقلال خواهد بود تا سرمربی تیم ملی در غیاب پور علی گنجی از زوج فصل گذشته استقلال در مرکز خط دفاعی استفاده کند.

عکس امیرحسین خیرخواه

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.