معاون ورزشی باشگاه استقلال درگفتگو با خبرورزشی گفت: هر زمان اللهیار در فوتبال به مرز پختگی رسید بهترین زمان برای انتقال او به اروپاست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال از اینکه یکی از ستاره‌های جوان این تیم در جمع فوتبالیست‌های آینده‌دار دنیا قرار گرفته ابراز خوشحالی می‌کرد و با خبرورزشی حرف زد. 
*از استقلال چه خبر؟
تمرینات تا دیروز تعطیل بود و اگر خبری باشد از امروز به بعد است. در تدارک برنامه‌های پیش روی استقلال هستیم. 
* تاریخ بازی سایپا در جام‌حذفی هم مشخص شد.
بله! باید در فاصله تقریبی دو هفته به دیدار این تیم برویم. با دو بردی که در مسجدسلیمان داشتیم پیش‌بینی می‌شد که این قبیل دیدار‌ها که دو بار برای استقلال انجام می‌شود، خوش‌یمن هستند و ان‌شاءا... در هر دو دیدار برنده زمین را ترک خواهیم کرد. 
* درباره انتخاب اللهیار صیادمنش بین ۶۰ فوتبالیست آینده‌دار فوتبال در دنیا صحبتی ندارید؟
قطعاً این اتفاق باعث خوشحالی اعضای باشگاه استقلال شده است. او فوتبالیستی است که به زودی درباره اش در تیم ملی فوتبال کشورمان خواهیم شنید. استعداد فوق العاده‌ای دارد و هم از نظر بدنی و هم کار فوتبالی در سطح بالایی است. 
* او پیش از پیوستن به استقلال پیشنهاداتی از اروپا (آلمان) داشت؟
بله! همین حالا هم پیشنهاد دارد. 
* از کجا؟
او سه پیشنهاد از اروپا دارد. از تیم‌های خوب اروپایی که البته در سطح یک اروپا نیستند ولی در جمع تیم‌های سطح B. اروپا از بهترین‌ها پیشنهاد دارد. 
* موافق جدایی اش هستید؟
این صددرصد به نظر سرمربی تیم بستگی دارد. البته با توجه به شرایط فعلی استقلال خیلی بعید است که او در این برهه به جدایی اش رضایت بدهد. 
* نظر باشگاه در ارتباط با انتقالش چیست؟ آیا قراردادش طوری بسته شده که با ترانسفر شدن اللهیار باشگاه سود ببرد؟
این بحث الان اصلاً مطرح نیست. بحث اصلی این است که بازیکن استقلال جایی برود که آینده فوتبالی اش تضمین شود. قبل از آن باید به این نکته بپردازیم که اللهیار تازه دو، سه ماه است در سطح لیگ حرفه‌ای فوتبال بازی می‌کند، لااقل یک سال زمان لازم دارد تا با این وضعیت اخت شده و راه و رسم فوتبال حرفه‌ای را بیاموزد و بعد با کمک باشگاه و همفکری با سرمربی تیم برای ترانسفر شدن اقدام کند. وظیفه ما به عنوان مسئولان باشگاه در این شرایط این است که مراقب بازیکنان جوان تیم باشیم. هر زمان در فوتبال به مرز پختگی رسید بهترین زمان برای انتقال او به اروپاست.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.