استقلال به محله برو بیا بازیکنان خارجی تبدیل شده است که می خواهند این باشگاه را پله ترقی خود کنند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

زهره فلاح زاده؛ سال گذشته از تیام و جپاروف تعریف کردیم. از تعصبی که نسبت به استقلال داشتند و تلاشی که برای تیم می کردند. اما دیدیم چه زمانی دست استقلال را لای پوست گردو گذاشتند و بار سفر بستند!

امید ابراهیمی که لقب فرمانده را به او داده بودیم اما نمی دانستیم لقب باید برازنده بازیکن باشد. فرمانده ای که سنگرِ خالی از سرباز را ترک کند که فرمانده نیست، سرباز صفر است.

حالا هم طارق همام!

همام را از سایرخارجی های بی کفایتی همچون گرو و نویمایرِ مدام مصدوم  استقلال جدا کرده بودیم و کم مانده بود اورا هم به تاج و تخت بنشانیم!

اما همام هنوز نیامده تو زرد از آب درآمد!

بازیکن عراقی استقلال با توجه به مصدومیتی که در دربی برای او رقم خورده بود. باید برخلاف دیگر خارجی های تیم که به مرخصی رفته بودند در تهران مداوا می شد.

طارق که نامه پزشکی باشگاه استقلال مبنی بر دو هفته به استراحت پرداختن را در جیبش داشت و حتی باشگاه عراقی او را از بازی کردن منع کرده بود، سر خود و غیرقانونی برای تیم سابقش، نیروی هوایی عراق بازی کرد!

و جالب اینکه او بعد از بازی کردن در تیم سابقش، باشگاه استقلال را به عدم صداقت متهم کرد!

اگر طارق خود را بازیکن حرفه ای می داند و بر تمام قوانین و ضوابط فوتبال آشنا است، چطور می تواند بدون اجازه باشگاه استقلال، ایران را ترک کند؟

چطور می تواند با وجود مصدومیت و درحالی که باید در کلینیک باشگاه درمان می شد، بدون توجه به این مسئله به عراق سفر کند و حتی غیرقانونی برای تیم سابق خود بازی کند؟

طارق که این روزها با مصاحبه های عجیب خود نمک بر زخم دل هوادارانش می پاشد، در تازه ترین صحبت ها گفته به استقلال آمدم که به اروپا بروم!

باید طارق را کنار ویترین پرافتخار استقلال برد و به او نشان داد از نیروی هوایی عراق به استقلال آمدن، قطعاً یک افتخار در کارنامه فوتبالی‌‌ او محسوب می شود و برای بازیکن بی انضباط، استقلال و اروپا فرقی ندارد، هرجا برود ابتدا باید ضوابط را رعایت کند!

همام خیلی زود آن روی خودش را نشان داد. زودتر از تیام ها و جپاروف ها!

حالا باید منتظر ماند و دید که باشگاه چه برخوردی با این بازیکن خاطی خواهد داشت!

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.