با تمام تلاشی که فدراسیون فوتبال برای نزدیک شدن به علی کریمی انجام می‌دهد، جادوگر همچنان نسبت به مهدی تاج گارد دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،
کمتر پیش آمده کسی در جواب تبریک، موضع تند بگیرد. پیش از این فقط یک بار علی دایی در سال‌هایی که برای زدن رکورد گل ملی تلاش می‌کرد، وقتی روزنامه منتقدش برای رکوردشکنی او تیتر زد؛ «سلطانعلی دایی» و موفقیتش را تبریک گفت: با تلویزیون مصاحبه کرد و مدعی شد: «به این تبریک‌ها نیاز ندارم و لقب‌شان را هم نمی‌خواهم.»
یک بار هم محمد مایلی‌کهن در واکنش به نوشته منتقد جوانی که برایش نوشته بود: «همیشه تو را دوست داشتم» به دادگاه رسانه شکایت کرد و گفت: «من نه با این شخص روزنامه‌نگار، دوستی دارم، نه دلم می‌خواهد دوستم باشد و دوستم داشته باشد.»
علی کریمی هم همان سرسختی‌های دوران فوتبال دایی و ناسازگاری‌های دوران خانه‌نشینی محمد مایلی‌کهن را دارد. او هم یکی از اساتید شنا خلاف جهت آب است و همیشه حرف دلش را می‌زند و سود و ضررش را هم محاسبه نمی‌کند.
این بار وقتی مهدی تاج از طریق صفحه شخصی‌اش در شبکه اجتماعی اینستاگرام، انتخاب مردمی علی کریمی در نظرسنجی بهترین هافبک تاریخ جام ملت‌ها را تبریک گفت، جادوگر با ۲۴ ساعت تأخیر واکنش تندی نشان داد. دلیل تأخیر هم این بود که کریمی اطمینان نداشت اداره این صفحه با خود رئیس فدراسیون فوتبال باشد. او بعد از اینکه از طریق نزدیکانش متوجه شد این صفحه که به او با متن «تبریک به خانواده بزرگ فوتبال بابت انتخاب علی کریمی به عنوان بهترین هافبک ادوار جام ملت‌های آسیا» تبریک گفته، واقعاً متعلق به رئیس فدراسیون فوتبال است، در کانال تلگرامی خود خطاب به رئیس فدراسیون نوشت: «ما برای زمانی هستیم که فدراسیونش دنبال ستاره ساختن برای فوتبال بود، نه فدراسیون... خدا رو شکر ما برای زمانی از فوتبال هستیم که شما کاره‌ای نبودید، چون معلوم نبود سر ما چه می‌آمد؟!»
کریمی که کاملاً معلوم بود منظورش این است که فدراسیون تاج نباید خودش را در انتخاب او و بازیکنان هم‌نسل او سهیم بداند، به این هم بسنده نکرد و در پیام بعدی اش به فدراسیون طعنه زد: «نیازی به تبریکات زورکی شما نیست. فدراسیون ۵ ستاره!»
اشاره علی کریمی به تبریک زورکی از این شایعه سرچشمه می‌گیرد که امیرمهدی علوی، مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال به جای مهدی تاج در صفحه رئیس فدراسیون، انتخاب کریمی را تبریک گفته و تاج موافق این کار نبوده است!
البته یکی از نزدیکان رئیس فدراسیون این شایعه را رد می‌کند: «تاج خودش این پیام را گذاشت و هیچ زوری در کار نبود. رئیس فدراسیون بابت انتخاب علی دایی هم تبریک گفته بود.»
فاز تازه حمله کریمی به تاج‌محل!

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.