مدافع شمالی پرسپولیس به روزهای ناامید از حضور در تیم ملی دست یافته و کارلوس کی‌روش قرار نیست او را برای ارزیابی به اردوی تیمش دعوت کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شجاع خلیل زاده که یکی از نفرات موردعلاقه کارلوس کی‌روش تا پیش از جام جهانی برزیل محسوب می‌شد، بعد از آن با توجه به حضور سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا و عدم رضایت زلاتکو کرانچار برای حضور در اردوی تیم ملی، از لیست کارلوس کی‌روش طی این مدت خارج شده است. البته شجاع خلیل زاده در اوج جوانی با رفتاری غیرحرفه‌ای در آن مقطع مصاحبه تندی را متوجه سرمربی تیم ملی کرد که اکنون باعث شده تا همچنان از پیراهن تیم ملی دور بماند.

شجاع خلیل زاده که در آخرین بازی تیمش در لیگ قهرمانان آسیا زمینه ساز یکی از حساس‌ترین و تاریخی‌ترین گل‌های پرسپولیس لقب گرفته و با ارسال جالب توجهش برای علی علیپور او را در مصاف تک به تک با گلر السد قرار داد تا در نهایت تک گل این تیم رقم بخورد، همچنان شانس خود را برای بازگشت به تیم ملی دور و دورتر می‌بیند. این اتفاق در حالی رخ داده که شجاع خلیل زاده در فصل هجدهم بهترین نمایش خود را با پیراهن شماره 3 پرسپولیس به جا گذاشته و کاملا برانکو ایوانکوویچ را امیدوار کرده است.

مدافع پرسپولیس با این شرایط تاثیرگذاری در ترکیب سرخپوشان اکنون در اوج ناامیدی برای بازگشت به اردوگاه تیم ملی و قرار گرفتن در جمع شاگردان کارلوس کی‌روش قرار دارد و با این حال امیدوار است با تداوم نمایش موفق خود در ترکیب پرسپولیس بتواند بزرگترین افتخار باشگاهی سالیان اخیر فوتبال ایران را به نام خود کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.