تیم فوتبال سپیدرود رشت در دیداری تدارکاتی مقابل تیم سردار جنگل گوراب زرمیخ به برتری دست‌یافت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم فوتبال سپیدرود رشت در دیداری تدارکاتی از ساعت 15 در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف سردار جنگل گوراب زرمیخ رفت.

شاگردان علی کریمی در نیمه نخست با ترکیب کوروش ملکى، میثم تهیدست، میلاد شیخ سلیمانى، میلاد قربان زاده، ابراهیم لطفى، محمدرضا مهدوى، امیرحسین اسکندرى، حسین ابراهیمى، محمد غلامی، حسین شنانى و محمد نزهتى وارد زمین شدند.

سرخ‌های شهر باران که فشار بدن‌سازی در ساق‌هایشان مشهود بود در نیمه نخست نتوانستند نتیجه‌ای بهتر از تساوی یک‌بریک کسب کنند، تک‌گل سپیدرودی‌ها در این نیمه در دقیقه 10 توسط محمد نزهتی به ثمر رسید.

سپیدرود در نیمه دوم با ترکیب ایمان صادقى، علیرضا نورمحمدى، پرهام جوادى، امین جوادى مقدم، هومن ربیع زاده، بابک حاتمى، مهرداد بایرامى، على عباسى، مهدى محمدیارى، حسین کعبى و امین منوچهرى پا به میدان گذاشت.

سپیدرودی‌ها در اواخر نیمه دوم توسط امین منوچهری به گل دست‌یافتند تا در پایان با نتیجه دو بر یک مقابل تیم لیگ استانی سردار جنگل گوراب زرمیخ به برتری دست یابند.

سرخ‌های شهر باران پیش‌ازاین و در وقفه 20 روزه لیگ برتر دو دیدار تدارکاتی دیگر مقابل تیم لیگ دسته سوم شهرداری آستارا و امیدهای سپیدرود برگزار کردند که حاصل آن یک شکست سه بر یک مقابل شهرداری آستارا و یک پیروزی سه بر یک مقابل امیدهای خود بوده است.

به گزارش فارس، تیم فوتبال سپیدرود رشت در هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت 17 در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف ذوب‌آهن اصفهان می‌رود، سرخ‌های شهر باران تا پایان هفته هشتم با کسب دو امتیاز در قعر جدول جای گرفته‌اند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.