ربیع‌خواه، هافبک پرسپولیس گفت: همانطور که ما توانستیم شکست مقابل الدحیل را در ورزشگاه آزادی جبران کنیم و این تیم را حذف کنیم ممکن است همان اتفاق السد مقابل ما رقم بزند اما با این حال همه تلاش ما این است که در این بازی پیروز شویم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محسن ربیع‌خواه بعد از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل 90 ارومیه در جام حذفی درباره وضعیت خودش بعد از سپری کردن دوران مصدومیتش گفت: خدا را شکر وضعیتم خوب است و امروز هم توانستم چند دقیقه‌ای در زمین بازی کنم. تمرینات خوبی داشتم و کم کم به مرز آمادگی خواهم رسید. وضعیت تیم هم خدا را شکر بسیار خوب است بچه‌ها خیلی زحمت می‌کشند و با همه محدودیت‌هایی که وجود داشته موفق شدیم به جایگاه خوبی دست پیدا کنیم.

وی ادامه داد: امیدوارم روند رو به رشدمان در بازی‌های آینده هم تداوم داشته باشد تا بتوانیم مقابل السد هم به پیروزی برسیم.

ربیع‌خواه درخصوص اینکه آیا آماده بازی در 90 دقیقه هست یا خیر تصریح کرد: چند ماهی است که بازی نکردم. بازی در 90 دقیقه نیاز به این دارد که بازیکنی مدام تمرین کند و در بازی‌های رسمی به میدان برود. فکر می‌کنم کمی به زمان نیاز داریم.

هافبک پرسپولیس درباره اینکه کمال کامیابی‌نیا دچار مصدومیت شده و ممکن است برانکو در بازی برگشت با السد او را به میدان بفرست تصریح کرد: این تصمیم کادر فنی است اما امیدوارم کمال برگردد و مصدومیتش مسئله خاصی نباشد.

وی درباره حساسیت بازی برگشت مقابل السد اذعان داشت: اینطور نیست که همه چیز تمام شده باشد. السد تیم حرفه‌ای است که بازیکنان باتجربه‌ای دارد. هنوز کارمان تمام نشده و باید مقابل آنها در آزادی به پیروزی برسیم. همانطور که ما توانستیم شکست مقابل الدحیل را در ورزشگاه آزادی جبران کنیم و این تیم را حذف کنیم ممکن است همان اتفاق السد مقابل ما رقم بزند اما با این حال همه تلاش ما این است که در این بازی پیروز شویم اما این مهم به حمایت هواداران احتیاج دارد تا تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کند.

ربیع‌خواه درباره پیروزی مقابل نود ارومیه گفت: حریفمان تیم جوانی بود و فکر می‌کنم بازیکنانشان انگیزه بسیار بالایی داشتند اما ما هم پیش از بازی مقابل السد نیاز به پیروزی داشتیم.

وی در واکنش به اینکه تعداد هوادارانی که امروز به ورزشگاه آمده بودند کم بود گفت: مهم این است که هوادارانمان روز سه‌شنبه ما را تنها نمی‌گذارند و ورزشگاه را کاملا پر می‌کنند. یک درخواست از هواداران دارم قبل از بازی انرژی‌شان صرف نکنند و توانشان را نگه دارند و در حین بازی روی بازیکنان السد فشار بیاورند تا بتوانیم این تیم را شکست دهیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.