مدافع فصل گذشته استقلال قصد دارد به زودی در مورد ستاره مطرح فوتبال دست به افشاگری بزند

به گزارش فرتاک ورزشی،

حنیف عمران زاده مدافع فصل گذشته استقلال از زمانی که از این تیم جدا شد سکوت کرده و تنها به این جمله بسنده کرد که به وقتش در مورد استقلال حرف می‌زند.

این بازیکن که نزدیک به 8 سال در استقلال حضور داشت  قصد دارد به زودی در مورد اتفاقاتی که شاید از پشت پرده فوتبال ایران را تکان بدهد در مورد چند بازیکن  صحبت کند که البته این اظهارات فوتبال ایران را تکان خواهد داد.

مدافع سابق استقلال این روزها به این دلیل سیاست سکوت در پیش گرفته زیرا درگیر بیماری مادرش است و قصد دارد به محض آغاز رقابت‌های لیگ ازادگان به صورت مفصل در مورد اتفاقات پشت پرده در استقلال و به خصوص فصل گذشته صحبت کند.

این بازیکن قصد دارد درمورد  پشت پرده‌ اقدامات یک ستاره و همبازیانش که اتفاقا عاملان اصلی جدایی  وی از این تیم بودند صحبت کند. ظاهرا عمران زاده از اتفاقاتی که فصل گذشته برای وی رخ داد پرونده جمع کرده و تصمیم دارد به زودی در مورد مسائلی صحبت کند که شاید حتی کار چند بازیکن به کمیته اخلاق فدراسیون فوتباال بکشد.

این بازیکن چندی پیش بعد از جدایی از استقلال در جمع دوستانش عنوان کرده به زودی برای همیشه از ایران خواهد رفت ولی اگر مجبور شود حرف‌هایی در مورد باند یک بازیکن مطرح ویک دوست رسانه‌ای اش می زند که فوتبال ایران تکان بخورد.

باید دید مدافع استقلال که با رفتن به لیگ یک نشان داده از این فوتبال دل کنده چه زمانی در مورد این اتفاقات صحبت خواهد کرد.

 

منبع: نامه

 

انتهای پیام/