پزشک پرسپولیس گفت: در هر چهار بازی ما صبح ها تمرین کردیم، روزهای قبل آن تمرین کردیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علیرضا حقیقت درباره وضعیت پزشکی بازیکنان پرسپولیس اظهار داشت: درباره بحث تغذیه با تدارکاتی که باشگاه دیده بود غذا کاملا ورزشی، ایرانی و باب طبع بازیکنان تهیه می شد و در اختیار بازیکنان قرار می گرفت. تا الان مشکلی نبوده و در این دو، سه روز هم انشاالله پیش نخواهد آمد.

وی افزود: با توجه به ماهیت این دوران که دوران خیلی سختی است. سخت ترین بخش فوتبال بدنسازی است. اکثر بچه ها دردهای عضلانی و اسکلتی دارند. سعی کردیم با درایت کادر پزشکی این دردها برطرف شود. اقداماتی انجام بگیرد و یکی، دو مصدومیت خاصی بود و با کارهایی که انجام شد در درمان هستند و انشاالله فصل خوبی را شروع کنیم. سید جلال دردی در پشت پا داشت که ام آر آی گرفته شد و خوشبختانه مشکل خاصی نبود. چند روزی استراحت فعال داشت. بعد از آن تقریبا از دو روز پیش به تمرینات برگشت که این نظر کادر فنی است که کی از ایشان بتواند استفاده کند.

پزشک پرسپولیس تصریح کرد: وحید امیری و فرشاد احمدزاده هم به خاطر عضله چهارسر مشکلاتی داشتند که باتوجه به اهمیت موضوع کارهای تشخیصی انجام شده و در حال پیگیری هستیم. این دو نفر هنوز صد در صد در اختیار کادر فنی قرار نگرفتند. یکی جواب ام آر آی و زمان بازگشت به تمرین  هنوز ایجاد نشده است.

وی در پاسخ به این سوال که این دردها طبیعی است، گفت: بله. تا مقداری طبیعی است. در هر چهار بازی ما صبح ها تمرین کردیم، روزهای قبل آن تمرین کردیم. فشار زیادی را بازیکنان دارند تحمل می کنند.

حقیقت در پاسخ به این سوال که پیش بینی خود شما این است که بعد از این بدنسازی تیم قطعا از نظر بدنی خیلی خوب جواب می دهد درست است؟، گفت: من فکر می کنم با این فشاری که روی بازیکنان آوردیم و استرسی که به آنها وارد شد انشالله لیگ پرباری خواهیم داشت.

 

انتهای پیام/