امروز(سه شنبه) مصاحبه از محسن بنگر منتشر شد که خودش معتقد است پس از این مصاحبه دچار عذاب وجدان شده و از هوادران پرسپولیس عذرخواهی کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

و به نقل از خبرورزشی، امروز(سه شنبه) مصاحبه از محسن بنگر منتشر شد که خودش معتقد است پس از این مصاحبه دچار عذاب وجدان شده و از هوادران پرسپولیس عذرخواهی کرد. بنگر در مصاحبه خود گفت برانکو از باشگاه خواسته بود تا قراردادش تمدید شود اما طاهری مخالفت کرد. همچنین بنگر درباره بازیکنان پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس از ترس به من زنگ نمی زنند. سال گذشته به خاطر همین بازیکنان مصاحبه کردم و جریمه شدم. من همیشه سعی کردم به آنها کمک کنم و اگر کاری از دستم بر می آمد برای آنها انجام می دادم اما از کوچک تا بزرگشان به من زنگ نزدند. بی معرفتی بازیکنان فصل گذشته پرسپولیس را از یاد نمی برم.

بنگر درباره پرسپولیسی شدن سید جلال و کامنتش زیر پست کفشگری گفت: سید جلال بعد از کامنت من پرسپولیسی شد و اصلا منظور من او نبود. من و سید جلال پنج سال همخانه بودیم و با هم مشکلی نداریم. منظور من کلی بود. کسانی که موقع سختی هستند باید در زمان شادی هم باشند. اما در پرسپولیس همه چیز برعکس است. ما در دو سال گذشته سختی های زیادی کشیدیم اما دیگر جایی در این تیم نداریم.

بنگر پس از این مصاحبه دچار عذاب وجدان شد و با پستی اینستاگرامی از هواداران پرسپولیس عذرخواهی کرد. او در این باره نوشت: "یک مصاحبه انجام دادم، شاید هنوز نباید این حرفارو می زدم، عذاب وجدان گرفتم، فقط به خاطر طرفداران پرسپولیس که شاید ناراحت شوند، تیم سابقم. ولی خدا داند که تو دل من چی می گذره، این آخرین پست من درباره پرسپولیس است. همیشه لبتون خندون باشه، من همه رو بخشیدم. هیچ کینه ای ندارم، شما هم منو ببخشید اگه کم کاری کردم یا باعث ناراحتی کسی شدم. بدونید خیلی حرفا تو دلم دارم که هیچ وقت نمی شنوید. این پست مخصوص هواداران پرسپولیس. لطفا تعبیر بد نشه واسه تیم الانم، تراکتور."

 

 

انتهای پیام/