مهدی تارتار، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم به انتقاد از عملکرد داور دیدار تیمش مقابل سپیدرود رشت پرداخت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهدی تارتار پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل سپیدرود رشت اظهار داشت: به تیم سپیدرود و هواداران این تیم تبریک می‌گویم که خیلی خوب تیم خود را حمایت کردند، اما فکر می‌کنم با چینش داوری و قبل از مسابقه،‌ این بازی را باختیم. می‌خواستیم یک داور باتجربه در این جو قضاوت کند که این اتفاق رخ نداد.

وی ادامه داد: یک داور کم‌تجربه این بازی را قضاوت کرد. کسی نفهمید چه اتفاقی در صحنه پنالتی سپیدرود رخ داد. اگر آن صحنه پنالتی بود، سیف‌اللهی دو بار در محوطه جریمه سپیدرود متوقف شد. یک بار در نیمه اول مدافع حریف تکل زد و توپ را با دست گرفت. در نیمه دوم هم روی سیف‌اللهی خطا کردند و باید پنالتی اعلام می‌شد. داور بازی به راحتی از این صحنه‌ها گذشت. امیدوارم فوتبال ما درست شود. هرچند با این شیوه، بعید می‌دانم این اتفاق رخ دهد.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی درباره درگیری اعضای کادر فنی این تیم با کادر فنی سپیدرود تصریح کرد: این اتفاقات مهم نیست و پیش می‌آید. مربیان تحت فشار هستند و این چیزها مهم نیست.

تارتار در پاسخ به این پرسش که چرا بازیکنان تیمش نتوانستند در این بازی پاس‌های خوبی به هم بدهند، تصریح کرد: مهمترین عامل برای دادن پاس، زمین مساعد است. زمین سردار جنگل چنین شرایط را دارد. اگر ورزشگاهی زمین چمن مصنوعی دارد، گرانول چمن باید کمتر باشد. بارش باران هم به این موضوع اضافه شد و کار ما را سخت کرد. تیم سپیدرود همه نیاز مبرمی به سه امتیاز مسابقه داشت و بازیکنان این تیم، جانانه دویدند و جنگیدند. در نیمه اول سپیدرود از ما بهتر بود و موقعیت‌های بیشتری داشت. در نیمه دوم اما ما بهتر از حریف بودیم. در اوایل بازی هم دروازه‌بان سپیدرود، توپ را به خوبی از دروازه درآورد.

وی درمورد مشکلات مالی باشگاه پارس جنوبی خاطرنشان کرد: ما تیم نفتی هستیم و مطابق قانون نمی‌توانیم در لیگ برتر هزینه کنیم. قانون دست مسئولان ما را بسته است و اگر شرایط به این شکل و شمایل پیش برود و نتوانند به پارس جم کمک کنند، آینده روشنی در انتظار پارس جنوبی نخواهد بود. شما شرایط تیم‌هایی چون نفت تهران، راه‌آهن و صبای قم را ببینید. وقتی از این تیم‌ها حمایت نشد، به چه روزی افتادند؟ نمی‌دانم راه‌آهن و صبا در لیگ دسته دوم هستند یا خیر.

«زمانی که پول و امکانات نباشد، تیم‌ها تضعیف شده و سال به سال در جدول پایین‌تر می‌آیند.»، سرمربی پارس جنوبی با بیان این جمله گفت: تیم‌ها با چنین شرایطی، محکوم به سقوط هستند. امیدوارم مسئولان برای حل مشکلات ما، فکر خوبی کنند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.