آرمین بیابانی مربی سپیدرود گفت: بازیکنان ما در بازی با پارس جنوبی سنگ تمام گذاشتند و همین که سه امتیاز را گرفتیم کافی بود.

به گزارش فرتاک ورزشی، آرمین بیابانی در خصوص بازی تیم‌های فوتبال سپیدرود و پارس جنوبی که با پیروزی شاگردان علی کریمی به پایان رسید، اظهارداشت: همین که ۳ امتیاز را گرفتیم برای ما کافی است. هر چند شرایط آب و هوایی از کیفیت بازی کم کرد و مجبور شدیم به بازی هوایی رو بیاوریم، ولی بازیکنان ما سنگ تمام گذاشتند و در یک بازی سخت ۳ امتیاز ارزشمند کسب کردیم.

وی با اشاره به بازی هفته آینده سپیدرود برابر فولاد ادامه داد: فولاد تیم ریشه داری است و این شرایط بازی هفته بعد را برای ما سخت می‌کند. سپیدرود چند هفته است که خوب ظاهر می‌شود. گل دقایق پایانی و گاهی فشار گل نزدن مانع از آن شد که ما زودتر از این به ۳ امتیاز برسیم. ولی رفته رفته به شرایط بهتری رسیدیم و در اولین بازی خانگی که قسمت‌مان شد، به نتیجه دلخواه رسیدیم و روز به روز به شرایط ایده‌آل نزدیک‌تر می‌شویم.

مربی تیم فوتبال سپیدرود با اشاره به کمبود بازیکن در این تیم گفت: ما بازیکنان خوبی داریم و نفرات ما خوب هستند. اما با توجه به تعداد بالای مصدومان، روی نیمکت با کمبود بازیکن رو به رو هستیم، از این رو نیاز به بازیکن داریم. اما اعتراف می‌کنم بازیکنان ما در بازی با پارس جنوبی که اصلا حریف راحتی نبود عالی ظاهر شدند.

بیابانی در خصوص شادی گل عجیب محمد غلامین عنوان کرد: این شادی گل از نظر من عجیب نبود. عجیب‌تر از آن تصمیم داور مسابقه بود. در واقع این بازی اتفاقات دیگری داشت که بیشتر از اینها باید به آن پرداخت. بین دو نیمه بازی وقتی مربیان و نیمکت نشینان تیم پارس جم به داور چهارم اعتراض می‌کردند، من و آقای بهارمست از داور چهارم دفاع کردیم و گفتیم چرا این همه سر داورد فریاد می‌گشید. ظاهرا اشتباه کردم. چرا که در اوایل نیمه دوم وقتی داور وسط به سمت تارتار رفت و او را اخراج کرد همان داور چهارم مرا به داور نشان داد و خواهان اخراج من شد.

بیابانی در پایان خاطرنشان کرد: جالب‌تر اینکه تارتار بعد از اخراج در زمین می‌ماند و به سکو‌ها نرفت و من که هیچ گناهی نکرده بودم روی سکو‌ها رفتم. فیلم این اتفاقات موجود است و همه می‌توانند به آن رجوع کنند. می‌خواهم از داور بپرسم چرا فقط من مجازات شدم؟ ما میزبان این بازی بودیم، ولی مربی اخراج شده حریف به راحتی و بدون توجه به تصمیم داور به کار خود ادامه داد و داور هم حرفی به او نزد. نمی‌دانم ما میزبان بودیم یا آنها.

 

انتهای پیام/