کاپیتان سابق استقلال می‌گوید مهمترین مشکل این تیم روحی است و اگر او در این تیم سمتی داشت تا نیم فصل به سرمربی آلمانی زمان می داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 رضا عنایتی درباره مهمترین مشکلات استقلال گفت: مشکل استقلال فراتر از مشکل است. نداشتن روحیه بزرگترین مشکل استقلال است و بازیکنان استرس دارند. استقلال ۲۰ دقیقه اول خوب است، ولی بازیکنان بعد از این دقایق از شرایط نرمال خارج می‌شوند. 
او ادامه داد: هواداران ناراحت هستند و می‌دانیم چقدر نگران هستند. مطمئن هستم با مدیریت کردن این شرایط درست می‌شود. چند تا بازیکن با کیفیت خارجی باید جذب شود، مخصوصا یک تمام کننده نیاز است که بتواند توپ‌ها را وارد دروازه کند. اگر هم مهاجم پیدا نشد شاید مجبور باشم خودم برگردم و برای استقلال گل بزنم. (با خنده)
کاپیتان سابق استقلال در پاسخ به این سوال که اگر او مدیرعامل استقلال بود آیا کادرفنی را تغییر می‌داد و یا آن را تقویت می‌کرد هم گفت: هر اتفاقی برای یک تیم می‌افتد سرمربی مسئول آن اتفاق است. یک وقت سرمربی نیاز می‌بیند مربی را اضافه کند که باید اعلام نیاز کند. من علاقه‌ای به مدیریت ندارم، ولی من باشم تا نیم فصل زمان می‌دهم و در نیم فصل هم احساسی تصمیم نمی‌گیرم. انشالله با آمدن شجاعیان و مصدومان شرایط بهتر شود و تیم از این وضعیت خارج می‌شود.
او در پایان گفت: تیمی که خود سرمربی می‌بندد، تمام مسئولیتش با او است. استقلال هوادار دارد و وقتی آن‌ها عصبی بشوند تصمیم‌ها ضرب الاجلی‌تر می‌شود. هواداران باید بدانند ما بی تفاوت نیستیم و مثل آن‌ها از این اتفاق‌ها ناراحتیم.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.