دروازه بان جوان پارس جنوبی برای بازگشت به ترکیب تیمش تلاش خواهد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

یکی از اتفاقات قابل توجه در هر دو تیم فوتبال می تواند رقابت دروازه بان ها باشد؛ در این بین مربیانی که حداقل دو دروازه بان خوب در ترکیب خود دارند، دغدغه شان برای بازی دادن به آنها زیاد اما شیرین است.

در تیم پارس جنوبی جم امسال چنین اتفاقی افتاده است؛ زردپوشان فوتبال جنوب علاوه بر اینکه رحمان احمدی باتجربه را جذب کرده اند، احمد گوهری دروازه بان جوان و خوب خود را نگه داشتند.

در بازی های ابتدایی لیگ برتر هجدهم احمد گوهری در روزهای مصدومیت رحمان احمدی عملکرد خیلی خوبی داشت و توانست حتی با بازگشت دروازه بان سابق تیم ملی جایگاهش را مستحکم کند. او در 9 بازی ابتدایی لیگ برتر برای پارس جم به میدان رفت و روزهای خوبی را رقم زد. در چنین شرایطی مهدی تارتار سرمربی پارس از رحمان احمدی مقابل سپیدرود استفاده کرد و جواب اعتمادش را هم گرفت. احمدی باتجربه در بازی گذشته با چند سیو فوق العاده توانایی هایش را نشان داد.

حالا گوهری و احمدی رقابت سالم و جذاب خود را برای قرار گرفتن درون دروازه پارس جنوبی ادامه خواهند داد. گوهری جوان که دیگر تجربه لازم را هم برای بازی کردن در لیگ برتر به دست آورده این روزها نهایت تلاشش را خواهد کرد تا جایگاهش را پس بگیرد؛ هرچند که رقیبی سرسخت به نام رحمان احمدی دارد. در کنار این دو دروازه بان ، سینا حاجی وند دروازه بان بومی و توانمند نیز حضور دارد که در مواقع لزوم می تواند برای پارس به میدان برود.

باید منتظر ماند و دید تارتار در بازی فردا با پیکان از کدام دروازه بان تیمش استفاده خواهد کرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.