مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: دوست داریم این بار که در جم بازی می‌کنیم، بهتر از دفعه اول باشیم و حتماً همین‌گونه خواهد بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مجید جلالی در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال پیکان مقابل پارس جنوبی جم اظهار داشت: دوست داریم این بار که اینجا بازی می‌کنیم، بهتر از دفعه اول باشیم و حتماً همین‌گونه خواهد بود. ان‌شاءالله بازی خوب، قوی و در نهایت موفقیت‌آمیزی خواهیم داشت، مقابل تیمی که در این دو سال، شایستگی‌های خود را ثابت کرده است.

«تماشاگران فردا بازی خوب و فنی خواهند دید.»، وی با بیان این جمله ادامه داد: ما هم مانند پارس جنوبی چند سال است که به لیگ برتر صعود کرده‌ایم و توانستیم در این دو سال شخصیت خودمان را نشان دهیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در واکنش به صحبت خبرنگاری که گفت این تیم امسال نسبت به سال گذشته شاداب نیست، تصریح کرد: نمی‌دانم استناد شما به چیست. چیزی که به آن رسیدیم، تقریباً در راستای اهداف‌مان بوده است. ما بازی‌های خیلی خوبی در 10 هفته گذشته انجام داده‌ایم. تیم ما بعد از هفته هشتم، یک ماه بازی نکرد و این در کیفیت ما تأثیرگذار بود. ان‌شاءالله از این به بعد، بازی‌های بهتری به نمایش می‌گذاریم.

جلالی درباره اظهاراتش پیش از دیدار دو تیم در فصل گذشته و اینکه از کمبود امکانات در شهرستان جم گلایه‌مند بود، تصریح کرد: به یاد می‌آورم سال گذشته و زمانی که می‌خواستیم به جم بیاییم، مهمان‌سرایی در جم رزرو کردیم و یک روز مانده به حرکت ما، گفتند که نمی‌توانیم از تیم پیکان میزبانی کنیم. بعد گفتند در عسلویه هتل بگیرید که دما و ارتفاع از سطح دریای شهرهای عسلویه و جم با هم متفاوت است و برای رسیدن به جم، باید مسافت زیادی می‌پیمودیم. پس از این صحبت‌ها، پذیرفتند که در جم به ما جا بدهند، همان‌جایی که اکنون در آن مستقر هستیم. شرایط اینجا مانند شرایط سال گذشته هم نیست و امسال وضعیت بهتری دارد. ما فصل قبل آمدیم و بازی خودمان را انجام دادیم.

وی در پاسخ به پرسشی درباره غایبان تیمش برای دیدار مقابل پارس جنوبی خاطرنشان کرد: مگنو باتیستا محروم است، اما بازیکن مصدوم نداریم.

سرمربی پیکان درباره اُفت تیم پارس جنوبی نسبت به سال گذشته گفت: این خیلی خوب است که فوتبال در لیگ برتر می‌تواند خود را تا این قسمت‌های کشور برساند و مردم لذت ببرند. این مهمترین بخش باشگاه پارس جنوبی است که توانسته این شرایط را فراهم کند. فارغ از همه نتیجه‌گیری‌ها، این باارزش‌ترین چیزی است که پارس جنوبی برای اینجا فراهم کرده است. اینکه مردم جم به هیجان بیایند و از فوتبال و دیدن تیم‌های مختلف لذت ببرند.

وی افزود: این را بدانید حفظ تیمی چون پارس جنوبی با شرایطی که دارد، شاید با هر سالی که بگذرد، سخت‌تر از گذشته باشد. بنابراین نباید انتظار عملکرد سال اول را از این تیم داشته باشیم. اینجا محدودیت‌هایی وجود دارد که شاید سال به سال بیشتر آنها را آزار دهد که اگر برای آن فکر کنند، پارس جنوبی می‌تواند به زندگی خود در لیگ برتر ادامه دهد.

جلالی در این باره که همه تیم‌ها در ورزشگاه تختی جم مقابل پارس جنوبی برای تساوی بازی کرده‌اند، اظهار داشت: ما همیشه فوتبال خودمان را بازی کردیم و به حریفان‌مان هم احترام می‌گذاریم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.