فردا دو تیم نساجی و استقلال خوزستان در چارچوب هفته دوازدهم به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رقابت های لیگ برتر از روز جمعه وارد هفته دوازدهم خود می شود. در این هفته بازی های مهمی انجام می شود که از جمله آنها می توان به بازی جنوبی ها با رقیبان شمالی اشاره کرد.

روز جمعه در قائمشهر استان مازندران تیم های نساجی و استقلال خوزستان به مصاف یکدیگر می روند. نساجی پس از صعود شیرین به لیگ برتر هنوز نتوانسته فرم خوبی را به دست آورد و تا اینجا تنها 8 امتیاز از حریفان لیگ برتری خود دشت کرده است. این تیم امیدوار است که در بازی بسیار حساس با همسایه جدولی خود بتواند کمی از منطقه سقوط فاصله بگیرد. آبی های اهواز با 10 امتیاز در رده سیزدهم و یک پله بالاتر از نساجی قرار دارند. آنها هم اگرچه در اوایل فصل تحسین اهالی فوتبال را به خاطر برخی از نمایش هایشان برانگیخته بودند، اما چند هفته ای است با مشکلات مختلف دست و پنجه نرم می کنند و هنوز به شرایط مناسب باز نگشته اند.

در وضعیت نابسامان استقلال خوزستان شاید بدترین خبر برای نساجی، گلزنی مجدد وحید خشتان هافبک استقلال خوزستان در هفته گذشته بود. این بازیکن که ابتدا به عنوان مدافع از لیگ دو به استقلال آمد، پس از اینکه در پست هافبک به کار گرفته شد، 4 گل به ثمر رساند و چند هفته بهترین گلزن لیگ هم بود. اما به یکباره موتور گلزنی او خاموش شد و به همراه تیمش روزهای کم فروغی را سپری کرد. حالا اما در یکی دو بازی اخیر می توان دید که این بازیکن به روند قابل قبولی برگشته و نمایش های بهتری در ترکیب استقلال دارد. دوباره با روشن شدن موتور گلزنی وحید خشتان شاگردان داریوش یزدی برای کسب سه امتیاز به شمال سفر خواهد کرد.

در مقابل شاگردان جواد نکونام در ناکامی مطلق به سر می‌برند. آن ها حال و روز بهتری نسبت به حریف این هفته‌شان ندارند و عملکرد آنها چنگی به دل نمی زند. هر هفته حال نساجی ناخوش تر می شود‌. این دو تیم برای فرار از بحران باید در شهر خسته به جدال با یکدیگر بپردازند.

آمار و ارقام:

* نساجی در شش دیدار اخیرش هیچ بردی کسب نکرده است‌.

* از آخرین باری که نساجی موفق به گلزنی شده ۱۸۰ دقیقه می گذرد.

* از اخرین باری که استقلال خوزستان توانسته در بازی های بیرون از خانه گل بزند ۲۹۴ دقیقه می‌گذرد.

* استقلال خوزستان تاکنون در بازی های بیرون از خانه موفق به کسب پیروزی نشده است.

کوبل داوری:

مهدی مرجانزاده – علیرضا ایلدروم – یعقوب سخندان – حسن اکرمی - ناظر: محمدعلی فروغی

گفتنی است دیدار نساجی و استقلال خوزستان ساعت 15:30 روز جمعه درورزشگاه تختی جم برگزار می شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.