تراکتورسازی درحالی که از ذوب آهن عقب بود توانست با هتریک لی اروین به بازی برگردد.

یکی از حساس ترین دیدارهای هفته دوازدهم لیگ برتر در تبریز برگزار شد. هواداران تبریزی برای حمایت از تیم شان ورزشگاه را پر کردند تا کار برای شاگردان امید نمازی سخت شود. ذوب آهن ابتدا خیلی منطقی بازی کرد و حتی از روی یک ضربه ایستگاهی توسط محسن مسلمان به گل رسید. ذوبی ها موفق به کسب پیروزی در نیمه اول شدند.

در نیمه دوم تفکرات محمد تقوی بر تفکرات امید نمازی غلبه کرد. محمد تقوی دست به تغییراتی زد و لی هری اروین را به میدان فرستاد او تنها چهار دقیقه نیاز داشت تا گلزنی کند. لی اروین در هفت دقیقه توانست ورق را برگرداند و هتریک کند. بعد از درخشش اروین نوبت به گلزنی مسعود شجاعی گلزنی کرد. در نهایت این دیدار پرگل با نتیجه چهار بر یک به سود تیم میزبان به پایان رسید. ذوب آهن با دستان خالی به اصفهان بازگشت تا روند ناکامی اش همچنان پایدار باشد.

تراکتورسازی با این پیروزی 22 امتیازی شد و هم امتیاز با سپاهان به دلیل تفاضل گل همچنان در رده سوم باقی ماند. ذوب آهن هم با همان 11 امتیاز به دلیل تفاضل گل بدتر به رده یازدهم سقوط کرد.

ترکیب تراکتورسازی:

محسن فروزان، ایمان سلیمی، محمدطیبی، احسان‌حاج‌صفی، محمدرضا‌مهدی‌زاده، علی‌طاهران، مهدی‌مهدی‌پور، یوکیاسوگیتا، مسعودشجاعی، دانیال‌اسماعیلی‌فر، آنتونی‌استوکس

ترکیب ذوب آهن:

رشید مظاهری، هادی محمدی، عارف غلامی، میلاد فخرالدینی، مسعود ابراهیم‌زاده، حمید بوحمدان، محسن مسلمان (کاپیتان)، زبیر نیک نفس، محمدرضا حسینی، ماریون سیلوا، ارسلان مطهری

انتهای پیام/