سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: به یزدی که بزرگتر من است احترام می‌گذارم اما هر کسی اندازه اش مشخص است و باید در حد خودش صحبت کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

جواد نکونام در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: ما 10 نفره تیم حریف را بردیم 11 نفره هم برده‌ایم. من درباره نتیجه صحبت نمی‌کنم اما به یزدی که بزرگتر من است احترام می‌گذارم اما هر کسی اندازه اش مشخص است و باید در حد خودش صحبت کند. من درباره تیم خودم صحبت می کنم و درباره تیم حریف صحبتی ندارم.

وی افزود: اگر 11 نفره بودیم حتی می‌توانستیم 5-6 گل بزنیم. البته بهتر است صحبت های کسانی را یک سال به فوتبال آمده‌اند را چاپ نکنید. اینکه حواس مردم را پرت کنیم و نتیجه را پنهان کنیم درست نیست. من 5 بازی استقلال خوزستان را دیده‌ام. آنها در بازی با ذوب‌آهن فقط روی زمین خوابیده بودند! درباره داوری هم صحبت نکنیم بهتر است. 

سرمربی نساجی تاکید کرد:جالب است که این مربی به دنبال این بود که من در زمین چکار کرده‌ام؟فکر می‌کنم ایشان به دنبال الگوبرداری از من هستند!مگر من می‌توانم با توپ‌جمع کن حرف بزنم؟ ما 10 نفره این تیم را برده‌ایم و اصلا بحث فنی با این تیم نداریم.یزدی بزرگ‌تر من است و احترامش برای من واجب،قبل و بعد از بازی برایش احترام قائل شدم ولی او باید بداند اندازه یزدی به حدی نیست که بخواهد در مورد من صحبت کند. تاریخ فوتبالیست‌ها گویا است و من در مورد تیم خودم حرف می‌زنم. ما زمانی که 10 نفره بودیم موقعیت‌های بیشتری داشتیم. شما 10 نفره باخته‌اید و شرایط برایتان خیلی سخت است.

نکونام گفت: در مورد داوری حرف نزنیم بهتر است، اخراج کاملا کادو بود به تیم حریف. اگر آنها در مورد داوری حرف بزنند کاملا بی انصافی است. اگر تیم حریف اگر اعتراض کند باید به این حرف‌ها شک کنیم.

وی در خصوص بخشیده شدن عباس‌زاده گفت: سه روز قبل از بازی برای اینکه محمد عباس‌زاده نه توبیخ و محرومیت در کارنامه‌اش وجود نداشته از فدراسیون درخواست تعلیق محرومیت او را کردیم. به همین راحتی. بازیکنی که یک جلسه محروم می‌شود با بازیکنی که 3جلسه محرومیت دارد کاملا متفاوت است.

سرمربی تیم نساجی در خصوص تیمش گفت: کل بازی تا قبل از اخراج تحت کنترل ما بود ولی بازیکن ما بچگی کرد و نباید این کار را می‌کرد. ما در نیمه دوم دو موقعیت صد در صد داشتیم که یکی از آنها را گل کردیم. خوشحالم که مردم را خوشحال دیدم. این بزرگترین کادو برا من است که مردم خوشحال باشند. ما کیفیت و اندازه تیممان خیلی بیشتر از این ها است.

نکونام در خصوص اینکه 3 امتیاز امروز می‌تواند موقعیتی برای استفاده از بازیکنان ذخیره باشد گفت: ما ۲ روز تعطیل هستیم و خوشحالی ما بعد از این 2 روز تمام می‌شود. هر بازیکنی امروز خوب بازی کرده بازی بعد هم بازی می‌کند. بازیکنان ما واقعا یکدل هستند. از کاپیتان تا کوچک‌ترین بازیکن تیم ما برای موفقیت تلاش می‌کنند. تیم ما الان شرایطی بهتر از ۳-۴ هفته قبل دارد.بحثی که مهم است این که  با توجه به صحبت‌هایی که در ۲-3 هفته اخیر شد و اصلا دوست ندارم در مورد جزئیاتش حرفی بزنم می‌خواهم به مالکان نساجی بگویم هر کسی را دوست دارند جای من انتخاب کنند.اگر آنها واقعا دوست دارند جای من کسی را انتخاب کنند همین فردا به من بگویند چون اصلا دوست ندارم با این شرایط کار کنم. 

ادامه دارد..

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.