تیم فوتبال الاهلی در شبی که امید ابراهیمی را به دلیل 4 اخطاره بودن در اختیار نداشت با کسب تساوی در مقابل تیم الریان تا رده چهارم لیگ ستارگان قطر بالا آمد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 این بازی که در چارچوب هفته دوازهم لیگ ستارگان قطر در استادیوم حمد به خلیفه، ورزشگاه اختصاصی الاهلی، برگزار شد تیم الریان با گل دقیقه 3 لوکا بریتو خیلی زود به گل رسید اما در ادامه مسابقه الاهلی موفق شد در دقیقه 75 با شوت محسن متولی بازی را به تساوی بکشاند.

محمدرضا خان زاده مدافع ملی پوش ایرانی 90 دقیقه برای الاهلی بازی کرد و امید ابراهیمی هم در دیدار هفته گذشته با الخور که با برتری شیرین 2 بر صفر سبزپوشان همراه بود چهارمین اخطار خود از داوران قطری را دریافت کرد تا طبق قوانین حاکم بر این رقابت ها از همراهی تیمش در این بازی محروم شود.

نبود ابراهیمی در میانه میدان تیم الاهلی در این بازی کاملا به چشم می آمد.

تیم الاهلی با کسب این تساوی 19 امتیازی شد و ضمن کسب اولین تساوی خود در این فصل رقابت های فوتبال قطر با تفاضل گل جای تیم السیلیه را در رده چهارم گرفت. چنانچه السیلیه در بازی امشب خود مقابل ام صلال شکست بخورد این جایگاه برای الاهلی تثبیت خواهد شد.

الریان هم با کسب این تساوی با 6 برد ، 4 تساوی ، 2 باخت و با کسب 22 امتیاز بعد از تیم های الدحیل و السد در رده سوم جدول باقی ماند.

الغرافه دیگر تیم قطری که مهدی طارمی ملی پوش ایرانی را در اختیار دارد هم دیشب در جریان دیدار با تیم قطر اس.سی با دو گلی که مهدی طارمی در هر دوی آنها موثر بود به پیروزی 2 بر صفر رسید .

الشحانیه دیگر تیم قطری هم که به تازگی رامین رضاییان را به خدمت گرفته است هم شب گذشته با نتیجه 5 بر 1 از تیم قدرتمند الدحیل شکست خورد . تنها گل الشحانیه در این بازی را رضاییان در دقیقه 86 بازی به ثمر رساند.

در پایان هفته دوازدهم لیگ ستارگان قطر الغرافه با 18 امتیاز در مکان ششم و الشحانیه با 12 امتیاز در مکان هشتم قرار دارد.

انتهای پیام/