تیم‌های فوتبال پرسپولیس ایران و کاشیما ژاپن در قالب دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا فردا «شنبه» به مصاف هم می‌روند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 در قالب دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا تیم‌های فوتبال پرسپولیس ایران و کاشیما ژاپن فردا «شنبه» به مصاف هم می‌روند.

در این دیدار پرسپولیسی‌ها در ورزشگاه آزادی میزبان نماینده ژاپن هستند. مدیران ارشد کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا مهمانان ویژه این مسابقه هستند.

به غیر از مسئولانی که از قبل تدارک حضور آن‌ها در ورزشگاه آزادی دیده شده، نفراتی هم به صورت مخفیانه و لحظه آخری برای تماشای دیدار پرسپولیس و کاشیما در ورزشگاه آزادی حاضر می‌شوند.

طبق اعلام وزیر ورزش و جوانان، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به عنوان میهمان ویژه در ورزشگاه آزادی حاضر می‌شود.

اینفانتینو، رئیس FIFA فردا به تهران می‌آید تا از نزدیک دیدار برگشت پرسپولیس - کاشیما آنتلرز را در ورزشگاه آزادی تماشا کند.

شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در ورزشگاه آزادی حاضر می‌شود و به احتمال زیاد جوایز تیم قهرمان را اهدا می‌کند.

طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته و دعوت از سوی AFC، مهمانان متعددی از فیفا و یوفا برای تماشای دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا به تهران سفر خواهند کرد.

علی پروین پیشکسوت اسطوره فوتبال ایران طبق برنامه قرار است جام قهرمانی را به ورزشگاه آزادی منتقل کند.

ضیا عربشاهی، مهرداد میناوند، فنونی‌زاده و ... دیگر پیشکسوتان پرسپولیس و تیم ملی ایران از مهمان‌های رسمی دیدار فینال آسیا هستند.

البته تعدادی از پیشکسوتان هم که به صورت رسمی از آن‌ها دعوت نشده، اعلام کردند به عنوان یک هوادار بلیت این دیدار را تهیه می‌کنند و در ورزشگاه آزادی حاضر می‌شوند.

دیدار برگشت تیم‌های فوتبال پرسپولیس ایران و کاشیما آنتلرز ژاپن روز شنبه نوزدهم آبان از ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود.

انتهای پیام/