تماشاگران یک دست قرمزپوش حاضر در استادیوم آزادی در هنگام ورود بانوان به استادیوم آنان را ایستاده تشویق کردند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

، دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس ایران و کاشیما آنتلرز ژاپن در چارچوب فینال لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.
ساعت ۱۵ تا ۱۶
در حالی که حدود دو ساعت به بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا بین تیم‌های پرسپولیس و کاشیما آنتلرز باقی مانده است، خیابان‌های اطراف ورزشگاه آزادی مملو از خودرو‌های پارک شده است.
در محوطه ورزشگاه آزادی، مسئولین در حال نصب نمایشگر‌های بزرگی هستند تا بازی را برای کسانی که برون ورزشگاه حضور دارند پخش کنند.
علاه بر بانوانی که صبح امروز در محموطه استادیوم آزادی برای ورود به ورزشگاه حاضر شده بودند، حدود ١۵٠ خانم با حضور در مقابل درب هتل المپیک در انتظار حضور در ورزشگاه هستند.
چند نفر از بانوان خبرنگار که آی دی کارت این بازی را در اختیار دارند برای پوشش مسابقه وارد استادیوم آزادی شدند.
یگان چک و خنثی با حضور در جایگاه VVIP تمام صندلی‌های این جایگاه را به همراه سگ‌های مخصوص مورد بازرسی قرار دادند.
بلندگوی ورزشگاه به دو زبان انگلیسی و فارسی نکات امنیتی از جمله خروج هنگام اضطراری را بیان کرد و از تماشاگران خواست اطلاعیه‌های مهم را از طریق اسکوربرد ورزشگاه مطلع شوند.
علی کریمی و علی پروین در ورزشگاه آزادی توسط هواداران پرسپولیس تشویق شدند.
از طریق اسکوربرد ورزشگاه تصاویری دیدار‌های اخیر کاشیماآنتلرز و پرسپولیس پخش شد.
درحالی که جایگاه CIP ورزشگاه آزادی به خبرنگاران اختصاص داده شده، اما این جایگاه سیستم برق برای استفاده خبرنگاران ندارد و همین موضوع باعث شده از طریق سیم سیار به این مکان برق منتقل کنند. در همین حین یکی از خبرنگاران زمانی که لپ تاپ خود را به این سیم سیار متصل کرد، لپ تاپ او از کار افتاد.
۱۶:۰۰
تماشاگران خانم وارد ورزشگاه شدند.
زمانی که بانوان ایرانی وارد ورزشگاه شدند تمام ورزشگاه ایستاده آن‌ها را تشویق کردند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.