مدیرعامل باشگاه سایپا به خبر مدیرعاملی‌اش در باشگاه پرسپولیس واکنش نشان داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رضا دروی در خصوص بازی تیم‌های فوتبال سپاهان و سایپا که با شکست شاگردان علی دایی همراه بود، اظهارداشت: بازیکنان ما خیلی بد بازی کردند و به جرات این بازی یکی‌ای عجیب‌ترین بازی‌های چند وقت اخیر سایپا بود.

وی افزود: ما در این بازی یک موقعیت هم نداشتیم و نمی‌دانم علت آن چیست. دایی هم در بین دو نیمه به بازیکنان گفت: مگر خوابید که اینگونه بازی می‌کنید! ما دقیقا از ۳ روز قبل از این بازی روی نقاط ضعف خود تمرین کرده بودیم، ولی دقیقا از همان جا ضربه خوردیم و اصلا برنامه‌ها اجرا نشد. نمی‌دانم علت اینگونه بازی کردن چه بود شاید بازیکنان ما در باد پیروزی مقابل استقلال بودند، ولی امیدوارم آنها به هوش بیایند و در بازی با ماشین‌سازی نتیجه لازم را کسب کنیم.

مدیرعامل باشگاه سایپا در مورد اینکه گفته می‌شود او یکی از گزینه‌های جانشینی حمیدرضا گرشاسبی برای مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس است، تصریح کرد: گرشاسبی مدیر کاربلدی است که شایستگی‌های بالایی دارد. او زحمات بسیاری برای پرسپولیس کشیده و امیدوارم مشکلاتش حل شده و در این باشگاه بماند. با من هم برای جانشینی او صحبتی نشده و فقط امیدوارم این مدیر در پرسپولیس بماند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.