مهدی فنونی زاده، پیشکسوت استقلال گفت: تیمی که هفته ها نتیجه نمیگیرد باید به فکر تغییر باشد اما چند بازی به شفر فرصت دهیم شاید تیم رو به راه شد

به گزارش فرتاک ورزشی،

فنونی زاده در گفت و گوی اختصاصی با فرتاک ورزشی درخصوص شرایط این روزهای استقلال اظهار داشت: شرایط استقلال خوب نیست. مقصر اصلی این شرایط هم کادرفنی است چون تیم این فصل را خود شفر بسته و کسی به آن بازیکنی تحمیل نکرده است.

وی افزود: طبیعتاً تیمی که هفته ها نتیجه نمی گیرد باید به فکر تغییر کادر فنی خود باشد. البته به نظر من باید چند بازی به شفر زمان داد، شاید شرایط تیم رو به راه شود.

فنونی زاده در ادامه گفت: یک تیم پس از گذشت ۵،۶ هفته باید ترکیب اصلی خودش را پیدا کند اما شفر بعد از چند هفته هنوز ترکیب خود را نشناخته است.

پیشکسوت استقلال درباره فعالیت کمیته فنی در باشگاه تصریح کرد: کمیته فنی باید در تمرین تیم باشند و هر هفته جلسه ای با کادر فنی داشته باشند و عیب و ایراد های تیم را منتقل دهند.

فنونی زاده در رابطه با خارجی های بی کیفیت استقلال اظهار داشت: این بازیکنان عملکرد خوبی نداشتند و نباید قراردادهای دو، سه ساله با آن ها بسته می شد. اگر به جای نیومایر، گرو و کریمی که همیشه مصدوم است تیام و جپاروف را حفظ می کردند شرایط تیم خیلی فرق می کرد. چون استقلال مشکل گلزنی دارد و وجود این بازیکن می توانست به تیم کمک کند.

گفت و گو: زهره فلاح زاده

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.