کیانوش رحمتی،‌ مربی تیم فوتبال نساجی گفت: نیمه اول دیدار با سپیدرود کاملاً در اختیار ما بود و تیم‌مان به حریف اجازه نداد حتی از نیمه زمین خود خارج شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

کیانوش رحمتی درباره تساوی 2 - 2 تیم نساجی مقابل سپیدرود رشت اظهار داشت: بدون شک تیم ما در این دیدار مستحق پیروزی و کسب سه امتیاز بود. نیمه اول به طور کامل در اختیارمان بود و تیم ما با پرس وحشتناکی که انجام می‌داد به سپیدرود اجازه نداد حتی از زمین خودش خارج شود.

وی ادامه داد: متأسفانه بچه‌ها در نیمه دوم هم با توجه به اینکه بازی در اختیار ما بود کار را تمام شده دانستند و در یک غفلت و ضدحمله حریف به یک پنالتی رسید. به نظرم در حالی که در طول بازی هیچ خطری دروازه ما را تهدید نمی‌کرد، اعلام پنالتی به سود سپیدرود تیم‌مان را به لحاظ روحی کاملاً دچار اُفت کرد. در ادامه هم گل دوم را روی یک ضربه شروع مجدد دریافت کردیم، اما خوشبختانه با فشاری که آوردیم در لحظات پایانی گل تساوی را به ثمر رساندیم. به نظرم تیم سپیدرود در نیمه دوم روی ضدحملات عملکرد خوبی داشت.

مربی تیم فوتبال نساجی درباره اعتراض شدید این باشگاه مازندرانی به تصمیمات کمک داور دیدار سرخپوشان مقابل سپیدرود گفت: ما فیلم این بازی را بارها از زوایای مختلف دیده‌ایم، در دو صحنه کمک داور بازی کاملاً به اشتباه آفساید مهاجم ما را اعلام می‌کند و دو موقعیت تک به تک عالی را از ما گرفت. در یکی از صحنه‌ها محمد عباس‌زاده از میانه زمین فرار کرد و اشتباه کمک داور بسیار واضح بود. بازهم کارشناسان باید نظر بدهند و اگر این صحنه‌ها به درستی آفساید گرفته شده باشد، من از داور عذرخواهی می‌کنم، اما اگر آفساید نبود تیم ما 2 بر صفر از حریف پیش می‌افتاد و شرایط بازی کاملاً تغییر می‌کرد. آقای علیرضا فغانی با توجه به حساسیت‌هایی که بازی داشت بسیار عالی سوت زد و بازی را مدیرت کرد، اما متأسفانه کمک داور اشتباهات زیادی داشت. ما یک باشگاه خصوصی هستیم و از جیب خرج می‌کنیم،. الان پنج بازی است که داوران اشتباهات تأثیرگذار علیه تیم ما دارند و این به ما ضربه زده است. ضمن اینکه ما تازه به لیگ برتر صعود کرده‌ایم و نسبت به تیم‌های دیگر شرایط سخت‌تری داریم و هضم این موضوع برای ما دشوار است.

رحمتی در پاسخ به این پرسش که تیم نساجی در فصل نقل‌وانتقالات چه بازیکنانی را به خدمت خواهد گرفت،‌ عنوان کرد: صد درصد ما در نیم‌فصل نیاز به سه یا چهار بازیکن اصلی داریم. مطمئناً جواد نکونام و باشگاه جلساتی داشته‌اند و وضعیت بازیکنان مدنظر را مورد بررسی قرار می‌دهند. همان‌طور که گفتم ما نیاز به حداقل سه یا چهار بازیکن جدید داریم تا در نیم‌فصل دوم به موفقیت برسیم. شما مطمئن باشید جایگاه تیم ما در نیم‌فصل دوم تک رقمی خواهد شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.