رضا کریمی بازیکن جدید استقلال به خبرورزشی گفت: می‌‌توانستم راهی اروپا بشوم و یا در همین لیگ و بدون تست به تیم‌های دیگر بروم ولی به استقلال آمدم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رضا کریمی پس از حدود یک ماه تمرین کنار تیم استقلال نظر سرمربی این تیم را جلب کرد تا به جمع شاگردان شفر بپیوندد. رضا کریمی با خبرورزشی درباره انگیزه‌هایش از پیوستن به این تیم حرف زد. 
* چه شد که از لیگ آلبانی به استقلال آمدی؟
پس از دو فصل عضویت در تیم گسترش فولاد راهی لیگ آلبانی شدم. البته در اردویی که با تیم امید در ترکیه داشتیم سرمربی تیم «اسکین دربیو» مرا دید و باشگاهم رضایتنامه‌ام را داد و من به لیگ آلبانی رفتم. 
* نمی‌توانستی در همان تیم بمانی و در اروپا یورو و دلار بگیری؟
اتفاقاً همین الان با پیشنهاد‌های مالی بهتر از استقلال می‌توانستم راهی اروپا بشوم و یا در همین لیگ و بدون تست به تیم‌های دیگر بروم ولی از بچگی دوست داشتم به استقلال بیایم و نمی‌خواستم این فرصت را از دست بدهم. 
* واقعاً استقلالی هستی؟
واقعاً استقلالی هستم. این را دوستان و همبازی‌های بچگی‌ام به شما می‌گویند. 
* پستت هافبک است؟
بیشتر پشت مهاجم بازی می‌کنم. البته به عنوان هافبک چپ و راست هم به میدان رفته‌ام. 
* در استقلال با کدام بازیکنان رفیق شده‌ای؟
من و اللهیار در اردوی تیم‌های پایه در همه این سال‌ها هم‌اتاقی بودیم. رضا شکاری و امید نورافکن هم از دوستانم هستند. در این مدت با مهدی قائدی و بقیه اعضای تیم هم آشنا شده‌ام. 
* الان مصدوم هستی؟
بله! شفر در نشست خبری بعد از بازی با صنعت‌نفت گفت که رضا کریمی در اردوی تیم امید مصدوم شده است. الان هم تا ۷، ۸ روز دیگر باید کار کنم. دکتر نوروزی مرا دید و گفت: همسترینگم کشیدگی جزئی دارد. 
* فکر می‌کنی بتوانی مشکل بازیسازی استقلال را حل کنی؟
این به نظر شفر بستگی دارد. هر زمان فرصت بازی پیدا کنم هرچه دارم برای استقلال می‌گذارم.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.