کی روش ۲۶ آذر در حالی فهرست نهایی تیم ملی را برای حضور در جام ملت‌های آسیا اعلام می‌کند که حضور ۳ بازیکن استقلال در این لیست تا حد زیادی قطعی شده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 مرحله نهایی اردوی تیم ملی فوتبال ایران پیش از جام ملتهای آسیا حدود 2 هفته دیگر آغاز می شود و ملی پوشان لیگ برتری کشورمان پس از چند روز تمرین در تهران 26 آذر همراه با بازیکنان لژیونر برای برپایی اردوی خود در کمپ اسپایر قطر به دوحه می روند.

 کارلوس کی روش پس از دیدار تدارکاتی تیم ملی با ونزوئلا اعلام کرد 17 دسامبر(26 آذر) فهرست نهایی تیم ملی را برای حضور در جام ملتهای آسیا اعلام می کند تا تیم ملی با 23 بازیکن اصلی به اردوی قطر برود.

عصر امروز(یک شنبه) 3 بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران یعنی وریا غفوری، سید حسین حسینی و علی کریمی به فدراسیون فوتبال رفته و لحظاتی را در دفتر مهدی خراطی، مدیر اجرایی تیم ملی سپری کردند. به نظر می رسد حضور این نفرات در دفتر خراطی بی ارتباط با سفر اخیر تیم ملی به دوحه نبوده و آنها برای کارهای مربوط به این سفر در فدراسیون فوتبال حاضر شده اند.

در این صورت باید حضور دست کم 3 بازیکن استقلال را در اردوی قطر و فهرست نهایی تیم ملی برای جام ملتهای 2019 قطعی دانست.

البته به احتمال فراوان روزبه چشمی هم در فهرست نهایی کارلوس کی روش قرار می گیرد.

تیم ملی فوتبال ایران از 17 دسامبر تا 2 ژانویه(12 دی) در کمپ اسپایر حضور دارد و پس از آن به ابوظبی می رود و از 12 دی ماه تا شروع مسابقات جام ملت‌های آسیا اردوی کوتاه مدت شاگردان کی روش در پایتخت امارات برگزار خواهد شد.

تیم ملی در جریان اردوی دوحه 3 بازی تدارکاتی برگزار می کند. یوزها(لقب تیم ملی فوتبال ایران) ابتدا 21 دسامبر(30 آذر) مقابل  لبنان بازی می کنند و 24 دسامبر( 3 دی) هم بازی ایران و فلطسطین برگزار می شود. در نهایت نبرد با قطر در تاریخ 31 دسامبر(10 آبان) آخرین بازی تدارکاتی شاگردان کی روش است.

انتهای پیام/