سرمربی تیم ماشین سازی تبریز به پیشنهاد باشگاه ایبار برای جذب محمدحسین کنعانی زادگان واکنش نشان داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ساعتی پیش بود که باشگاه ماشین سازی نامه باشگاه ایبار اسپانیا را روی خروجی خود در صفحه مجازی منتشر کرد. نامه ای که در آن این باشگاه لالیگایی از علاقه اش برای به خدمت گرفتن محمدحسین کنعانی زادگان گفته بود. در همین رابطه گفت و گویی را با رضا مهاجری داشتیم. سرمربی تیم ماشین سازی در گفت و گو با ایلنا در این باره و صحت این خبر اظهار داشت: بله. این خبر صحت دارد. باشگاه ایبار اسپانیا که در لالیگا بازی می کند نامه ای را به ما باشگاه ما ارسال کرده و درخواست جذب محمدحسین کنعانی زادگان را داشته است.

وی در ادامه و در پاسخ به این سوال که باشگاه ماشین سازی با این انتقال موافقت می کند یا خیر گفت: باید بررسی های لازم در این باره صورت بگیرد. ما هم به تازگی متوجه شدیم. با این حال تصمیمی اتخاذ می شود که به اینده و رشد وپیشرفت بازیکن مان ضرر نزند. سوای بحث مالی آن که می تواند برای باشگاه سودآور باشد باشگاه علاقه دارد تا بازیکن پیشرفت کند.

سرمربی ماشین سازی همچنین خاطرنشان کرد: ان شالله که این انتقال نهایی شود. چون هم محمدحسین می تواند پیشرفت داشته باشد و هم خیلی خوب می شود که این انتقال بزرگ از طرف باشگاه ماشین سازی صورت بگیرد و ما هم نقشی در این اتفاق مثبت داشته باشیم.

مهاجری در پایان درباره اینکه ایا قرار است کنعانی برای دادن تست به آنجا برود و سپس قرارداد ببندد یا خیر گفت: در جریان جزئیات ماجرا و نامه ای که فرستاده شده نیستم اما کنعانی زادگان بازیکن حرفه ای و ملی پوش هست و برای قرارداد بستن نیاز به تست و آزمایش ندارد. در نهایت باید بگویم باشگاه ماشین سازی بهترین تصمیم را در این باره خواهد گرفت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.