کاپیتان تیم فوتبال سایپا می‌گوید بازیکنان این تیم حق اظهار نظر درباره نحوه جذب بازیکنان را ندارند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

روزبه شاه علیدوست در گفت‌وگو با خبرنگار، درباره آخرین وضعیت مصدومیتش اظهار کرد: در دیدار نساجی مازندران دچار مصدومیت شدم و بعد از آقای دایی خواستم تعویضم کند. در ادامه دو هفته استراحت کردم و یک هفته هم با تیم تمرین کردم و در دیدار برابر استقلال به عنوان یار تعویضی به میدان آمدم و دوباره احساس درد کردم اما با توجه به اینکه دیگر تعویض نداشتیم، تا آخر بازی کردم و بعد از بازی هم برای درمان مصدومیتم جراحی کردم الان هم دوره فیزیوتراپی را پیگیری می‌کنم. قطعا در نیم فصل اول نمی‌توانم بازی کنم اما در نیم فصل دوم میتوانم به میدان بروم.

او درباره شرایط تیم فوتبال سایپا هم گفت: تیم‌های لیگ برتری تا دندان مسلح‌اند و ما هم از سایر تیم‌ها عقب نیستیم. درست است که کمی در نتیجه‌گیری خوب نبوده‌ایم اما با توجه به اینکه ۱۶ بازی دیگر تا پایان فصل باقی مانده، فرصت جبران برای ما باقی است. پارسال هم که توانستیم سهمیه آسیا کسب کنیم در مقاطعی نتایج لازم را نگرفتیم اما در در پایان توانستیم با جبران نتایج گذشته، سهمیه آسیا را به دست بیاوریم.

کاپیتان تیم فوتبال سایپا هم‌چنین در پاسخ به این سوال که با توجه به آسیایی بودن این تیم، آیا شرایط و امکانات برای سایپا فراهم شده است یا خیر؟ گفت: جذب بازیکن و مسائل دیگر به باشگاه ارتباط دارد و در حیطه اختیارات من و بازیکنان نیست که بخواهیم درباره آن اظهار نظر کنیم. اما از تیمی که می‌خواهد در آسیا نتیجه بگیرد باید بیش‌تر حمایت شود. زمانی که پرسپولیس در آسیا بود، حمایت لازم را در اختیار داشت و الان هم ما می‌خواهیم نگاه ملی به سایپا بشود چراکه اگر به مرحله گروهی صعود کنیم به عنوان نماینده ایران در آسیا خواهیم بود و افتخار آن برای فوتبال ایران خواهد بود.

شاه علیدوست درباره مصاحبه‌هایی که برخی بازیکنان درباره کمبود بازیکن در سایپا هم تصریح کرد: بعد از این که مصاحبه بازیکنان‌مان را خواندم با آنها تماس گرفتم و خواستم فقط درباره خودشان و مسائلی که در اختیار خودشان است مصاحبه کنند؛ چون مسائلی درباره جذب بازیکن در اختیار باشگاه و کادر فنی است و بازیکن اختیاری ندارد که درباره این گونه موارد به اظهار نظر بپردازد. بهترین کسی که می‌داند تیم در کجا نیاز به جذب بازیکن دارد کادر فنی است و بازیکن فقط باید خوب تمرین و خوب بازی کند. مطمئنا باشگاه سایپا و علی دایی آن‌قدر بزرگ هستند که روی تمام مسائل باشگاه اشراف داشتته باشند و اگر مشکلی باشد آن را حل کنند.

او در ادامه درباره دیدار هفته آینده تیمش برابر صنعت نفت آبادان گفت: علی دایی افتخارات زیادی در جام حذفی دارد و امیدوارم بازیکنان به خوبی این موضوع را درک کنند و با تمرکز و آمادگی بالا به مصاف حریف بروند. جام حذفی مسیر کوتاهی برای رسیدن به سهمیه آسیاست و علی دایی هم استاد این جام است.

شاه‌علیدوست در پایان گفت: با وجود این که بازیکنان ما مصاحبه کرده بودند که نیاز به جذب بازیکن داریم اما من اعتقاد دارم تیم خوبی داریم که توانسته استقلال را ۱۰ نفره شکست دهد و مقابل نایب قهرمان آسیا به تساوی برسد به همین خاطرمی‌گویم بازیکنان‌مان باید به خود باوری لازم برسند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.