ذوب آهن با کمی تغییرات نسبت به بازی قبل به مصاف پرسپولیس خواهد رفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ذوب آهن از ساعت 16:15 امروز در ورزشگاه آزادی تهران میهمان پرسپولیس است تا دیدار معوقه هفته یازدهم خود را برابر این تیم برگزار کند.

ذوبی‌ها به تازگی علیرضا منصوریان را به عنوان سرمربی خود انتخاب کردند ولی در دو بازی قبلی با او به یک شکست و یک تساوی بسنده کرده و تا کنون بردی به دست نیاورده‌اند.

ذوبی‌ها در این بازی رحیم زهیوی را در اختیار ندارند و این بازیکن به دلیل پارگی رباط صلیبی فصل را از دست داده است ولی به جز او زبیر نیک نفس و ارسلان مطهری که مصدومیت جزئی داشتند به این بازی رسیدند، هرچند بعید است در ترکیب اولیه جایی داشته باشند.

در دروازه ذوب آهن مثل همیشه رشید مظاهری ایفای نقش می‌کند و عارف غلامی و هادی محمدی دو مدافع میانی این تیم هستند. مسعود ابراهیم‌زاده در سمت چپ و میلاد فخرالدینی در سمت راست حضور خواهند داشت.

ذوبی‌ها در این دیدار با سیستم 1-4-1-4 که در حمله به 3-3-4 تبدیل می‌شود بازی خواهند کرد به این صورت که بوحمدان تک هافبک دفاعی این تیم خواهد بود و قاسم حدادیفر و محسن مسلمان دو هافبک رو به جلوی این تیم خواهند بود.

در کناره‌ها در سمت راست محمدرضا حسینی که به دلیل مصدومیت جزئی بازی قبل تا دقایق پایانی استراحت کرده بود به احتمال زیاد به ترکیب برمی‌گردد ولی نفر سمت چپ و همچنین مهاجم نوک این تیم دقیقا مشخص نیستند.

گزینه‌ محتمل در اینجا حضور ادی هرناندز در نوک خط حمله و انتقال حبیب‌زاده به سمت چپ است و احتمال دوم حضور حبیب‌زاده در نوک و محمدرضا عباسی در سمت چپ خواهد بود.

88

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.