یازده سال و چند ماه بعد از آن روزی که محسن مسلمان در قامت جوان‌ترین بازیکن لیگ برتر و با پیراهن تیم ذوب‌آهن در ورزشگاه آزادی به تیم مدعی پرسپولیس گل زد و نامش را در دهان اهالی فوتبال انداخت، او قرار است دوباره به میهمانی پرسپولیس بیاید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مسلمان امروز یک بار دیگر در قامت رقیب پرسپولیس به ورزشگاه آزادی قدم می‌گذارد اما حتی اگر باز هم گل بزند، بعید است که دوباره مثل لوکا تونی شادی کند. نه شبیه او و نه هیچکس دیگر چرا که در واقع دلیلی برای شادی کردن وجود نخواهد داشت. مگر اینکه هدفش خودنمایی بیشتر جلوی چشمان برانکو ایوانکوویچ باشد که او را نخواست و باعث جدایی‌اش از پرسپولیس شد. این بار مسلمان تنها شش ماه بعد از ترک پرسپولیس باید مقابل تیم سابقش بازی کند. آن‌هم با در نظر گرفتن داستان جدایی او از جمع قرمزها که کاملا ناخواسته و اجباری بود. هر چند مهمترین دوستان مسلمان یعنی طارمی و احمدزاده دیگر جایی در پرسپولیس ندارند اما هنوز در این تیم رفقایی صمیمی برایش باقی مانده است. یکی از آنها و شاید تنهاترین‌شان کمال کامیابی‌نیا است.
کمال بازی هفته گذشته پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی را به خاطر محرومیت از دست داد و حالا با کتف آسیب‌دیده‌ای که دوباره آن را جا انداخته‌اند، آماده است که مقابل ذوب‌آهن و مسلمان بازی کند. از قضا پست بازی کمال طوری است که یار مقابلش در تیم حریف، محسن مسلمان خواهد بود و دوئل این دو نفر بارها و بارها در زمین مسابقه شکل خواهد گرفت. دوئلی که به خاطر نوع جدا شدن مسلمان از پرسپولیس و البته دوستی او با کمال کاملا ویژه خواهد بود. شاید باید انتظار داشته باشیم که تنشی از برخوردهای احتمالی این دو نفر شکل نگیرد اما همیشه در میدان مسابقه اتفاقاتی می‌افتد که دوستی‌های بیرون از زمین را هم تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.