هافبک تیم اس خوزستان که سابقه چندانی در لیگ برتر ندارد، با چند پیشنهاد برای نیم فصل روبرو شده است که گویا تیم های خارجی هم در این میان هستند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 وحید خشتان که یکی از بهترین بازیکنان تیم استقلال خوزستان تا به اینجای فصل بوده است، درباره شرایط خود گفت: این روزها مشغول استراحت هستم و از اهواز دور شده ام. من به دلیل دریافت کارت زرد در آخرین بازی 4 اخطاره شدم و متاسفانه دیدار مقابل سپاهان را از دست دادم.

او در ادامه پیرامون وضعیت تیم استقلال گفت: شرایط تیم خیلی بد شده است. 6 امتیاز از ما کم شده و هیچ بازیکنی هم نمی توانیم جذب کنیم. فقط امیدوارم که این 6 امتیاز برگردد. البته کار بسیار سختی است اما گویا امیدهای اندکی وجود دارد. مسئولان باید به این تیم کمک کنند که اگر 6 امتیاز برنگشت هم بتوانیم با تلاش تیم را در لیگ نگه داریم.

خشتان ادامه داد: وضعیت مربی ما هم هنوز معلوم نیست. امیدوارم هرکس بیاید، بتواند به تیم کمک کند. این هفته مقابل سایپا بازی خوبی انجام دادیم و باید می بردیم. اما هفته قبل برابر استقلال به خاطر بحث های حاشیه ای که پیش آمده بود، خوب نبودیم و تیم استقلال هم خوب بازی کرد و ما را شکست داد. امیدوارم در مقابل سپاهان بچه ها همه تلاش خود را به کار می گیرند تا بتوانیم از این تیم امتیاز بگیریم.

وی افزود: بچه های ما بعد از 20 درصدی که اوایل فصل گرفتند، هیچ پولی دریافت نکرده اند. قراردادهای ما هم پایین است و با این حال دریافتی خاصی نداشته ایم. بهتر است که این بازیکنان در آینده نزدیک یک شارژ مالی بشوند تا در عملکرد تیم هم اثر مثبت داشته باشد.

اما این بازیکن که تنها 4 ماه سابقه لیگ برتری دارد، گویا با پیشنهادهایی در آستانه پنجره نقل و انتقالاتی زمستان رو به رو شده است. هافبک 27 ساله اس خوزستان در این مورد گفت: پیشنهاد هایی دارم که برخی از آنها از کشورهای خارجی است. در مورد تیم هایی که مرا می خواهند اطلاع دقیقی ندارم ولی فکر می کنم دوتا از آنها تیم های قطری و عراقی هستند. البته از لیگ هم چند پیشنهاد دارم که اگر لازم شد، در آینده درباره اش صحبت می کنم.

او افزود: فعلا مسئله اصلی، جلب رضایت باشگاه است و من دنبال این هستم که جواب باشگاه را در قبال پیشنهاد هایی که برایم آمده، بدانم تا بعد از آن بتوانم تصمیم مناسبی بگیرم.

انتهای پیام/