تیم های پیکان و نساجی فردا پنج شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ از ساعت ۱۵:۱۵ در آخرین دیدار نیم فصل خود به مصاف هم می روند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 نساجی که در دیدار هفته قبل خود در خانه با اشتباهات مسلم کمک داور به تساوی رسید برای سروسامان دادن به وضعیت خود در جدول و دور شدن از منطقه خطر تنها به کسب پیروزی می اندیشد و چشم به حمایت همیشگی هواداران پرشور خود دارد تا حماسه ای دیگر را در تهران رقم بزنند. پیکان نیز هفته هاست می بازد و چهار دیدار اخیر خود را واگذار کرده است.

پیکان دو بازی خانگی اخیر خود را واگذار کرده و شاگردان نکو که در این فصل چند بار تا مرز پیروزی خارج از خانه رفتند اما در نهایت با اشتباهات فردی یا داوری بازی برده را با تساوی یا شکست عوض کردند امیدوارند با دشت این سه امتیاز شیرین و حساس خارج از خانه؛ طلسم نبردن در خارج از خانه را بشکنند و پیروزی را به هواداران پرشور خود که برای حمایت تیم به ورزشگاه شهر قدس می روند هدیه دهند.

آخرین تقابل رسمی دو تیم به فصل ۹۵-۹۴ لیگ دسته یک برمی گردد که پیکان در آن فصل با علی مرزبان مقتدرانه قهرمان لیگ دسته یک شد و به لیگ برتر راه یافت.

در دیدار رفت دو تیم در آن فصل در هفته پنجم نساجی در تهران با پائولو آلوز پرتغالی ۲-۰ مغلوب پیکان شد تا آلوز پس از آن بازی با دخالت مهدی پرهام مالک وقت نساجی، پس از تنها ۵ هفته نشستن روی نیمکت نساجی از کار برکنار شود و به کشورش برگردد تا پروژه نخستین سرمربی خارجی تاریخ نساجی ناکام بماند.

در دیدار برگشت در ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ در قائمشهر هم نساجی با اشتباهات محرز حمید حاج ملک داور آن دیدار ۲-۱ مغلوب پیکان شد تا امیدهای نساجی در آن ‌فصل برای صعود با ثبت آن شکست بر باد رود. سید کوروش موسوی سرمربی نساجی در این دیدار بود.

مصدوم و محروم

حامد شیری، محمد عباس زاده، محمدمهدی نظری و رحمان جعفری به علت مصدومیت در این دیدار غایب خواهند بود.

تیم داوری

پیام حیدری به عنوان داور وسط و کمک های وی سجاد طوری و احد سلطانی می باشند. علی صفایی داور چهارم و ناظر داوری مسعود عنایت است.

انتهای پیام/