سرمربی ذوب‌آهن تا به اینجای کار خود نتایج نسبتا ضعیفی گرفته و به دنبال بازگشتی خوب در نیم فصل دوم مسابقات است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 علیرضا منصوریان سرانجام با شکست یک گله مقابل پرسپولیس تهران اولین باخت خود مقابل برانکو ایوانکوویچ را تجربه کرد. باختی که وضعیت ذوب‌آهن را خطرناک‌تر از قبل کرد و نایب قهرمان فصل گذشته را در رده دوازدهم جدول قرار داد.

برای علیرضا منصوریان این شرایط ناآشنا نیست. او در سال اول حضورش در استقلال تهران که به لیگ شانزدهم بازمی‌گردد، در اوایل فصل نتایج بدی با آبی پوشان کسب و حضور در رده‌های میانی جدول را تجربه کرد. درست به مانند سال اول کارش در نفت تهران که در نیم فصل اول نتایج نسبتا متوسط با این تیم گرفت.  اما با فرارسیدن تعطیلات نیم فصل، وضعیت برای منصوریان و تیم‌های تحت هدایتش متفاوت شد. کسب بردهای پشت سر هم و حساس آن را در جمع مدعیان قرار داد. به طوری استقلالش نایب قهرمان شد و نفت به علت تفاضل گل کمتر نسبت به تراکتورسازی رده سوم جدول را در اختیار گرفت.

حالا تاریخ برای او در حال تکرار است. منصوریان همراه با ذوب‌آهن در سه بازی تنها یک امتیاز کسب کرده و هر چه زودتر در انتظار فرا رسیدن تعطیلات نیم فصل اول است. سرمربی جدید سبزپوشان اصفهانی البته در این میان با بدشانسی هم رو به رو است. اکثر مهاجمان این تیم با مصدومیت یا جدایی از باشگاه مواجه شده و دست منصوریان را در چینش خط حمله بسته‌اند. از طرفی دیگر وضعیت بدنی بازیکنان ذوب‌آهن تعریفی ندارد و به نقطه ضعف اصلی آن‌ها تبدیل شده که با توجه به تعطیلی دو ماهه لیگ برتر قابل رفع است.

علیرضا منصوریان حالا در حیاتی ترین زمان لیگ هجدهم حضور دارد. سرمربی جدید ذوب‌آهن با جذب چند بازیکن در نقاط مختلف و رساندن بدن بازیکنان به شرایط بازی برای حضور در نیم فصل دوم لیگ برتر و مسابقات پلی آف لیگ قهرمانان آسیا، می‌تواند این زمان را به نفع خود کند و با تکرار شیرین تاریخ، ذوب‌آهن را به رده‌های بالایی جدول برساند.

انتهای پیام/