پیشکسوت آبی‌پوشان پایتخت به خبرورزشی گفت: اگر جپاروف و تیام را دوباره بازگردانند، استقلال می‌تواند به روز‌های اوج بازگردد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

فرشاد فلاحت‌زاده، بازیکن اسبق آبی‌پوشان، درخصوص آخرین وضعیت شاگردان شفر در آستانه بازی با سپیدرود رشت با خبرورزشی گفت‌وگو کرد.

وضعیت استقلال را بعد از پیروزی برابر صنعت نفت چطور می‌بینید؟

استقلال توانست با پیروزی برابر صنعت نفت فشار‌های روانی گذشته را کاهش داده و شرایط بهتری را برای خود رقم بزند. کادر فنی توانست در فاصله لغو بازی با پدیده تا مصاف با صنعت نفت جو خوبی در تیم شکل داده و آن‌ها برتری پرگلی را برابر حریف داشتند.

بازی بعدی استقلال برابر سپیدرود را چطور می‌بینید؟

مصاف بسیار سختی را برای استقلال پیش‌بینی می‌کنم. سپیدرود در پایین جدول به سر می‌برد و نیاز به پیروزی خانگی دارد، اما استقلال هم همیشه حرفی برای گفتن داشته است. با حمایت هواداران پرشور رشتی مطمئناً بازی حساس و جذابی را شاهد خواهیم بود. البته شرایط جوی و زمین به ضرر شاگردان شفر خواهد بود.

به نظر شما کادر فنی باید چه کسانی را در نیم‌فصل لیگ برتر از لیست تیم خارج کند؟

(می‌خندد) این تصمیم با کادر فنی است. نمی‌توانم خیلی صریح بگویم، اما خارجی‌ها اصلاً خوب نیستند!

حتی همام طارق؟

بله، حتی او! با این که برابر صنعت نفت گل زد و عملکرد نسبتاً خوبی داشت، اما اصلاً به همام اعتقادی ندارم.

لیست ورودی تیم در نیم‌فصل را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟

اگر جپاروف و تیام را دوباره بازگردانند، استقلال می‌تواند به روز‌های اوج بازگردد. صحبت جپاروف این روز‌ها بسیار زیاد است و امیدوارم به تیم سابقش بازگردد.

بهتر نیست به جای جپاروف بازیکن جوان و داخلی جذب شود؟

مسلماً این مورد هم بسیار خوب است. باید این بازیکنان جوان و آینده‌دار جذب شوند، اما میانه میدان استقلال نیازمند یک بازیکن باتجربه است که میدان‌داری کند. جپاروف بهترین گزینه است. او به شرایط استقلال آشناست و تیم را به خوبی می‌شناسد.

فکر می‌کنید استقلال می‌تواند در پیروزی‌های لیگ برتر هت‌تریک کند؟

امیدوارم این اتفاق بیفتد. کادر فنی به ترکیب متعادلی رسیده است و ان‌شاءالله استقلال با پیروزی برابر حریف به کورس قهرمانی اضافه شود.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.