گریه انصاری بعد از گلزنی در رشت، شاید آخرین فریم های او با پیراهن استقلال باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 تلاش کردن و دیده نشدن، بخشی ثابتی از زندگی جابر انصاری است. او از لیگ پانزدهم که پیراهن استقلال را پوشید، گل های حساسی برای این تیم زد اما همیشه اولین گزینه، برای قرار گرفتن در لیست خروج بود.

جابر لیگ پانزدهم رفت و برگشت دروازه پرسپولیس را در دربی باز کرد و گلزن ترین مهاجم تیمش شد. لیگ شانزدهم با وجود زدن اولین گل فصل هفته های زیادی روی نیمکت نشست اما در نهایت، فقط یک گل زده کمتر از کاوه رضایی گلزن ترین مهاجم استقلال داشت.

فصل پیش هم با وجود نیمکت نشینی های طولانی و بحث خروج او در نقل و انتقالات تابستانی، بازی با سپیدرود با یک گل و پاس گل استقلال را از بحران اول فصل خارج کرد و اولین کامبک شفر را با گل تساوی به نفت تهران ساخت.

این فصل جابر، در لیست مازاد استقلال قرار گرفت و در نهایت، به اجبار در این تیم ماند. او بیشتر فصل، گل نزدن دیگر مهاجمان تیم را از روی سکو تماشا کرد و امروز در اولین حضور فیکس، توانست برای تیمش گل بزند. کاری که دیگر مهاجمان تیم انجام ندادند. تصویر گریه کردن او، همه فشاری که در این مدت تحمل کرده را نشان می داد. بازیکنی که هیچوقت به اندازه کارهایی که کرده مورد توجه قرار نگرفته است.

گریه امروز جابر، می تواند آخرین فریم او با پیراهن استقلال باشد و از طرفی، می تواند سرنوشتش را هم عوض کند. اگر جابر نیم فصل از استقلال برود، با گلزنی در یک بازی خاطره انگیز رفته و اگر بر اساس قراردادش باقی بماند، احتمالا فرصت بیشتری برای بازی پیدا خواهد کرد. او در این سال ها، نشان داده راه رسیدن از سکو به ترکیب اصلی را خوب می داند.

انتهای پیام/