دبیر کل پیشین فدراسیون فوتبال از صبحت درباره ترک این پست امتناع کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمدرضا ساکت دبیر کل پیشین فدراسیون فوتبال که در محل برگزاری نشست بررسی دستاوردهای 40 ساله ورزش ایران حضور یافته بود، گفت: این یک ضرورت بود که دستاوردهای انقلاب در حوزه ورزش پس از 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی مورد بررسی و ارزیابی قرار بگیرد. اتفاقات بسیار خوبی در این 4 دهه رخ داده و ما جهش بزرگی در موضوع ورزش آموزشی، همگانی و قهرمانی داشته‌ایم و با وجود همه فشارهایی که وارد می‌شود انقلاب اسلامی با جدیت گام‌های رو به جلوی خود را بر می‌دارد.

وی افزود: برخی آمارها کامل نیست و بخش عمده‌ای از فعالیت‌ها به خوبی بیان نشده تا مشخص شود چه اقدامات خوبی در این سال‌ها انجام شده است.

ساکت درباره رشد ورزش بانوان عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب منشور اصلی ورزش کشور را در حوزه بانوان تبیین کردند که در آن به رعایت عفاف و حجاب توسط بانوان اشاره شده است.  خوشبختانه حضور بانوان ایرانی با رعایت حجاب در مسابقات بین‌المللی رسمیت یافته و افتخارات خوبی نیز کسب شده که از جمله آنها می‌توان به قهرمانی تیم فوتسال بانوان در آسیا اشاره کرد.

دبیر کل پیشین فدراسیون فوتبال زمانی که با سوال خبرنگاران درخصوص استعفا از دبیر کلی فدراسیون فوتبال و شرایط اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان در این فدراسیون مواجه شد با گفتن «موفق باشید» از صحبت درباره این دو موضوع خودداری کرد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.