مهدی هاشمی‌نسب، مربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر تأکید کرد که عملکرد این تیم در نیم‌فصل اول مسابقات لیگ برتر فراتر از حد انتظار بوده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهدی هاشمی‌نسب در مورد بازی تیمش برابر پیکان که با برد نساجی همراه شد، گفت: ما در بازی با سپیدرود در شرایطی که نمایش خوبی داشتیم، اما دو امتیاز حساس را در خانه از دست دادیم. با توجه به آن تساوی باید پیکان را شکست می‌دادیم و برای کسب سه امتیاز بازی می‌کردیم. در نیمه اول شاهد بازی پایاپایی بودیم، ولی در نیمه دوم تیم ما بهتر بازی کرد. حریف هم چند فرصت داشت و در این بازی تیم ما بر خلاف بازی‌های قبل موقعیت‌های کمی داشت که توانستیم بهترین استفاده را ببریم و در دقایق پایانی به گل برسیم.

مربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر در ادامه افزود: قرار نیست بدشانسی‌ها ما در هر بازی ادامه داشته باشد و خوشبختانه در آخرین بازی از نیم‌فصل اول برنده شدیم. حالا هم امیدواریم که در نیم‌فصل دوم تیم قوی‌تری داشته باشیم و نتایج بهتری بگیریم.

وی در پاسخ به سؤالی در مورد عملکرد تیمش در نیم‌فصل اول خاطرنشان کرد: ما فراتر از حد انتظار نتیجه گرفتیم و اگر اشتباهات داوری نبود بیشتر امتیاز می‌گرفتیم. در برخی از بازی‌ها هم بدشانس بودیم و خودمان اشتباهاتی داشتیم، ولی در مجموع عالی نتیجه گرفتیم. این را هم در نظر بگیرید که تیم‌هایی مثل فولاد خوزستان، صنعت نفت آبادان، ذوب‌آهن و ... که در لیگ ایران تیم‌های باسابقه‌ای محسوب می‌شوند در جدول از ما پایین‌تر هستند. نساجی بعد از 24 سال به لیگ برتر رسید و نتایج خوبی هم گرفت.

هاشمی‌نسب در پایان تأکید کرد: بهتر است در مورد نساجی صبور باشیم. من قبلاً هم گفتم که تیم ما نیاز به زمان دارد و مطمئناً در نیم‌فصل دوم با تقویت تیم، شرایط بهتری خواهیم داشت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.