محمد طیبی، مدافع میانی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: از ابتدای فصل گفته‌ام که مدعی جدی قهرمانی هستیم و تا آخرین هفته برای رسیدن به این هدف تلاش خواهیم کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمد طیبی وضعیت تیم تراکتورسازی تبریز را مطلوب خواند و اظهار داشت: خوشبختانه تیم ما شرایط خوبی دارد و هفته گذشته هم یک برد مهم در زمین پارس جنوبی به دست آوردیم. در حال حاضر جو بسیار خوبی در تراکتورسازی وجود دارد و تیم هم نسبت به گذشته هماهنگ‌تر شده است. تراکتورسازی قبل از شروع فصل در زمینه بازیکن و کادر فنی تغییرات زیادی داشت و وقتی لیگ شروع شد باز هم در کادر فنی تغییراتی ایجاد شد. ما به زمان نیاز داشتیم تا شرایط تراکتورسازی بهتر شود و حتی معتقدم در نیم‌فصل دوم وضعیت تیم ما بهتر از این خواهد شد.

وی در واکنش به اینکه برخی معتقدند رفتن لی هری اروین و آنتونی استوکس، تراکتورسازی را در خط حمله با چالش مواجه خواهد کرد، تصریح کرد: هر بازیکنی برای هر تیمی اهمیت و تأثیرگذاری خاص خودش را دارد. ما این دو مهاجم را در کنار خودمان نداریم و طبیعی است که غیبت‌شان می‌تواند تأثیرگذار باشد، ولی دیگر بازیکنان هم تلاش می‌کنند تا اگر بازیکنی غایب است، جایش پر شود. ما نمی‌خواهیم تیمی باشیم که غیبت بازیکن در آن تأثیرگذار باشد. باشگاه و کادر فنی هم قطعاً به این موضوع فکر می‌کنند که تیم را برای نیم‌فصل دوم تقویت کنند.

مدافع تراکتورسازی در پاسخ به این پرسش که آیا آنها می‌توانند در فصل جاری مدعی قهرمانی باشند، تصریح کرد: از ابتدای فصل گفته‌ام که تراکتورسازی مدعی قهرمانی است. آن زمان گفتم که ما بازیکنان خوبی داریم و می‌توانیم امسال قهرمان شویم. تراکتورسازی تا حالا قهرمانی در لیگ برتر را تجربه نکرده است، ولی امسال می‌خواهیم به این هدف برسیم. تمام هدف ما این است که هواداران را خوشحال کنیم. قطعاً در بازی‌های آینده به حمایت آنها نیاز داریم و امیدواریم همچنان با قدرت ما را همراهی کنند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.